| Anaran'ny vokatra | Mpanamboatra takelaka fanafanana fingotra silikônina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| endrika | mahitsizoro, suqare, boribory, endrika manokana rehetra |
| Zintin'aratra | 12V-230V |
| fahefana | tsy afaka mihoatra ny 2.5W isaky ny cm² |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Takelaka fanafanana fingotra silikônina |
| Halavan'ny tariby mitarika | 500mm, na namboarina manokana |
| Lasitra 3M | azo ampiana |
| fankatoavana | CE |
| JINGWEI HEATER no mpanamboatra takelaka fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina, efa mihoatra ny 20 taona no nanaovana ny fanamboarana manokana ho an'ny fanafanana, azo ovaina ny habeny sy ny endriny. Azo asiana lakaoly 3M sy fanaraha-maso ny mari-pana ny fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina. Raha tianao fotsiny tsy hihoatra ny mari-pana ambony indrindra napetraka ny mari-pana amin'ny tsihy fanafanana silikônina, dia azonao ampiana famerana mari-pana fotsiny, ho ambany lavitra noho ny fanaraha-maso ny mari-pana ny vidiny. Raha fehezinao tsikelikely ny mari-pana amin'ny tsihy fanafanana silikônina, dia ho mety kokoa noho ny fetran'ny mari-pana ny fanaraha-maso ny mari-pana. Ary ny fanafanana fingotra silikônina dia manana karazana fanaraha-maso ny mari-pana roa izahay, ny iray dia fanaraha-maso ny mari-pana amin'ny tanana (ny mari-pana dia 0-80 ℃ sy 30-150 ℃), ny iray kosa dia fanaraha-maso ny mari-pana nomerika (ny mari-pana dia 0-200 ℃), ity iray ity dia azo amboarina ny mari-pana, ary ny fanaraha-maso nomerika dia azo amboarina ihany koa ny fotoana. | |
Afaka manome hatevina avo lenta ny takelaka fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina sady mitazona ny fahafaha-milefitra. Azo alefa any amin'izay tena ilana azy ny hafanana.
Ity fanafanana fingotra silikônina ity dia afaka manatsara ny famindrana hafanana, manafaingana ny fanafanana mialoha ary mampihena ny filàna herinaratra. Koa satria vitsy ny fitaovana hanasarahana ny singa amin'ireo faritra, dia haingana sy mahomby ny famindrana hafanana.
Fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina nohamafisina amin'ny fibre fitaratra, manana tanjaka sy fahaiza-milefitra amin'ny lafiny samihafa. Ny fanamboarana ny fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina dia mamorona fanafanana manify dia manify, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny fampiasana izay toerana voafetra. Ny takelaka fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina dia manome fahombiazana maharitra ary afaka manome herinaratra bebe kokoa noho ny fanafanana elektrika polyimide.
1) Fitaovana famindrana hafanana;
2) Misoroka ny fiforonan'ny etona ao amin'ny motera na ny kabinetran'ny fitaovana;
3) Fisorohana ny hatsiaka na ny fikorianan'ny etona ao amin'ny trano misy fitaovana elektronika, ohatra: boaty famantarana fifamoivoizana, milina faktiora mandeha ho azy, takelaka fanaraha-maso ny mari-pana, trano misy valva fanaraha-maso entona na ranoka
4) Dingana fampiraisana mitambatra
5) Fanafanana amin'ny alalan'ny semiconductor
6) Fitaovana fanodinana sakafo
7) Fanafanana motera fiaramanidina sy indostrian'ny aerospace
8) Amponga sy fitoeran-javatra hafa ary fanaraha-maso ny hateviny sy ny fitahirizana asfalta
9) Fitaovana ara-pitsaboana toy ny fitaovana famakafakana ra, fitaovana fanampiana taovam-pisefoana, fanafanana fantsona fitsapana, sns.
10) Fanasitranana ny lamina plastika
11) Kojakoja informatika toy ny mpanonta laser, milina fanaovana dika mitovy
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



