| Anaran'ny vokatra | Fanafanana fantsona fingotra silikônina |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| sakany | 20mm, 25mm, 30mm, sns. |
| Halavan'ny fanafanana | 0.5M-20M, na namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| nyfanafanana fantsona tatatraazo ampiasaina amin'ny fantsona ary azo ampiasaina ihany koa handemana ny lakandranon'ny rivotra ao amin'ny vata fampangatsiahana. Ny sakany fehikibo amin'nyfanafanana fantsona tatatra20mm, 25mm, 30mm sy ny sisa ny fehikibo. Azo amboarina manomboka amin'ny 1M ka hatramin'ny 20M ny halavany, ary azo amboarina araka izay ilaina ny halavany hafa. nyfehikibo fanafanana tatatra silikôninaAzo atao 20W isaky ny metatra, 30W isaky ny metatra na 40W isaky ny metatra; Raha mila herinaratra hafa namboarina ianao, azafady mifandraisa aminay mialoha. | |
Fanafanana fantsona tatatraVahaolana malaza sy mahomby amin'ny fiarovana ny fantsona sy ny tsy fangatsiahana ny tariby.Fanafanana fantsona tatatramanana fiovaovan'ny mari-pana fohy, faharetan'ny fahamarinan-toerana ara-hafanana lava, mety tsara amin'ny fampiasana maharitra, ary mampiasa hafanana (herin'ny herinaratra) kely kokoa noho ny fanafanana elektrika.
Ny tombontsoa azo avy amin'nytariby fanafanana tatatraAnisan'izany ny fahombiazana ara-hafanana tsara, ny fanjifana angovo ambany, ny fahamoran'ny fanorenana sy ny fametrahana azy, ny fahatsoran'ny famolavolana, ny tsy fisian'ny loto, ny faharetan'ny fampiasana azy, sy ny maro hafa. Mba hanatanterahana ny fepetra takiana mahazatra amin'ny fanafanana, ny insulation, na ny anti-frosting, dia miasa amin'ny alàlan'ny fizarana hafanana voafaritra amin'ny alàlan'ny fitaovana fanaraha-maso hafanana izy io ary manampy ny fahaverezan'ny fantsona fanaraha-maso hafanana amin'ny alàlan'ny fifanakalozana hafanana mivantana na ankolaka.
Rehefa avy niasa elaela ny vata fampangatsiahana dia mivaingana ireo lelan'ny mpankafy ary tsy maintsy atsoboka mba hamoahana ny rano mitsonika avy ao amin'ny trano fanatobiana entana amin'ny alalan'ny fantsona fanariana. Mandritra ny fizotran'ny fanariana dia matetika mivaingana ao amin'ny fantsona fanariana ny rano satria ny ampahany amin'ny haavon'ny rano dia ao amin'ny fitahirizana mangatsiaka. Ny fomba roa hisorohana izany dia ny fametrahana tariby fanafanana ao amin'ny fantsona fanariana ary ny fanafanana ny fantsona fanariana mba hahafahan'ny rano mivoaka moramora aorian'ny fanasiana ranomandry.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














