| Anaran'ny vokatra | Fanafanana tatatra ho an'ny efitrano mangatsiaka amin'ny fingotra silikônina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Size | 5*7mm |
| NY FAHARETANY | 0.5M-20m |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fankatoavana | CE |
| Ny halavan'ny fanafanana tatatra ho an'ny efitrano mangatsiaka dia 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m, sy ny sisa, ny hery dia azo atao 40W/M sy 50W/M, ny halavan'ny tariby firaka dia 1000mm. Azo amboarina araka izay takian'ny mpanjifa ny halavan'ny fanafanana fantsona tatatra, ny heriny ary ny voltazy, manana tahiry fanafanana fantsona tatatra 220V izahay, ary ny heriny dia 40W/M. | |
Fanafanana tatatra vita amin'ny fingotra silikônina, fanafanana haingana sy mitovy, azo antoka ny fiarovana amin'ny hafanana, mora miovaova, mifandray mivantana amin'ny fitaovana fanafanana, tsy tantera-drano tsara, mahatohitra ny hamandoana sy ny harafesina simika, kalitao maharitra, tsy mora antitra, azo ampiasaina mandavan-taona. Azo ampiasaina amin'ny karazana vata fampangatsiahana rehetra, kojakoja fampangatsiahana, fantsona fanalana ranomandry.
Toetra ara-drafitra:
(1) Vita amin'ny tariby firaka nikela-krôma sy fingotra silikônina ny ankamaroany, izay mafana haingana, mahomby amin'ny hafanana ary maharitra ela.
(2) tariby fanafanana elektrika tsy misy alkali vita amin'ny fibre fitaratra fototra, ny insulation lehibe dia vita amin'ny fingotra silikônina, mahatohitra hafanana tsara, ary azo itokisana ny fahombiazan'ny insulation.
(3) Tena mora miovaova, azo ampiarahina mivantana amin'ny fitaovana fanafanana, fifandraisana tsara, fanafanana mitovy.
1. Mahazaka hafanana tsara. Mampiasa fingotra silikônina ho fitaovana fanalefahana hafanana sy fitondrana hafanana (anisan'izany ny tariby herinaratra) ny fitaovana manontolo, ary ny mari-pana miasa dia -60 hatramin'ny +200°C.
2. Fitondran-tena mafana tsara: Amin'ny alàlan'ny famokarana hafanana, fitarihana hafanana mivantana, fahombiazana mafana avo lenta, fanafanana fohy ezaka mba hahatratrarana ny vokatra.
3. Fahombiazana elektrika azo antoka: Rehefa miala ny orinasa ny fehikibo fanafanana elektrika tsirairay dia mandalo fitsapana henjana momba ny fanoherana DC, ny voltase avo lenta ary ny fanoherana ny insulation mba hahazoana antoka ny kalitao.
4. Rafitra matanjaka, mora miolaka ary mora aforitra; Miaraka amin'ny fizarana rambony mangatsiaka manontolo, tsy misy teboka famatorana. Rafitra mitombina, mora apetraka.
5. Famolavolana matanjaka: ny halavan'ny fanafanana, ny halavan'ny tariby, ny voltase naoty ary ny hery dia voafaritry ny mpampiasa.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













