Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fehikibo fanafanana fantsona fanariana rano amin'ny fingotra silikônina |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Sakany fehikibo | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, sns. |
| Halavan'ny fehikibo | 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, sns. |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Ny fehikibo fanafanana fantsona tatatra dia natao ho an'ny fingotra silikônina, ary ny lokon'ny fehikibo dia mena, manga ary volondavenona. Ny sakany fehikibo dia azo atao 14mm, 20mm, 25mm ary 30mm, ny halavan'ny fehikibo dia azo amboarina 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, sy ny sisa. | |
Firafitry ny vokatra
Fehikibo fanafanana fantsona fingotra silikôninadia vahaolana fanafanana mahomby, azo antoka ary mora apetraka, indrindra ho an'ny toerana mila fanafanana, toy ny fanesorana ny ranomandry amin'ny fantsona. Nyfehikibo fanafanana fantsona tatatramanana tombony amin'ny hakitroky ny herinaratra avo lenta, fanafanana haingana, fahombiazana ara-hafanana avo lenta ary androm-piainana lava. Ny fanoherana ny mari-pana ambony indrindra amin'ny fitaovana insulation an'nyfanafanana fantsona silikônina300 ° C ny mari-pana ambony indrindra ampiasaina, 250 ° C ny mari-pana ambony indrindra ampiasaina, 8% ny hadisoan'ny herinaratra, ≥5 MΩ ny fanoherana ny insulation, 1500v/5s ny tanjaky ny fanerena ary 6KV ny fanoherana ny herinaratra.fehikibo fanafanana fantsona fanariana ranoMety tsara amin'ny faritra mangatsiaka indrindra, ny asany lehibe dia ny fanafanana ny fantsona rano mafana, ny fanalefahana, ny ranomandry sy ny lanezy sns. Ny fanoherany ny mari-pana avo, ny fanoherany ny hatsiaka ary ny fanoherany ny fahanterana dia mahatonga azy io ho tsara indrindra amin'ny fiatrehana olana amin'ny mari-pana ambany.
Fampiharana vokatra
fingotra silikôninatarika fanafanana fantsonaTsara ny fampisehoana tsy tantera-drano, azo ampiasaina amin'ny toerana misy entona mando sy tsy mipoaka, fitaovana indostrialy na fantsona laboratoara, fanafanana tanky sy tanky, fanafanana sy insulation, azo aforitra mivantana eo amin'ny velaran'ny faritra mafana, fametrahana tsotra, azo antoka ary azo itokisana. Mety amin'ny faritra mangatsiaka, ny asan'ny fantsona sy ny masoandro manokanafehikibo fanafanana elektrika vita amin'ny fingotra silikôninadia fitaovana fanafanana fantsona rano mafana, fanalefahana, lanezy ary ranomandry. Manana ny toetra mampiavaka azy izy io dia ny fanoherana ny hafanana avo, ny fanoherana ny hatsiaka avo ary ny fanoherana ny fahanterana. Nyfehikibo fanafanana tatatra fanalefahanaAzo ampiasaina amin'ny compressor fampangatsiahana rivotra, motera, paompy milentika ary fitaovana fanafanana fanampiny hafa; Ny tanjaky ny dielectric an'ny karazana mahatohitra voltazy avo dia tena matanjaka, ary mety amin'ny fanafanana fanampiny an'ny motera voltazy avo sy tsy mipoaka.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














