Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Kasety fanafanana fantsona fanariana rano avy amin'ny fingotra silikônina avy any Shina |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Size | 5*7mm |
| Halavan'ny fanafanana | 0.5M-20M |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Ny herin'nyKasety fanafanana fantsona tatatradia 40W/M, azo atao ihany koa ny hery hafa, toy ny 20W/M, 50W/M, sns. Ary ny halavan'nyfanafanana fantsona tatatramanana 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, sns. Ny lava indrindra dia azo atao 20M. Ny fonosanafanafanana fantsona tatatradia fanafanana iray misy kitapo famindrana iray, habe kitapo namboarina mihoatra ny 500pcs isaky ny halavany. | |
Firafitry ny vokatra
Fanafanana fantsona tatatradia natao hapetraka eo amin'ny faran'ny fitoeran-drano fanangonana ao anatin'ny fitaovana fampangatsiahana ao amin'ny efitrano mangatsiaka, mba hisorohana ny hatsiaka sy hamela ny rano mivaingana hikoriana malalaka. Ny thermostat tafiditra ao anatiny dia mahatonga azy ireo ho mahaleo tena tanteraka. Ny herin'aratra ampiasaina matetika indrindra dia 50 W/m. Na izany aza, ho an'ny fitoeran-drano plastika, dia manoro hevitra mafy izahay ny hampiasana ny elanelana 40W/m.
Toetran'ny vokatra
Kasety fanafanana fantsona tatatramiaro ny famatsian-drano sy ny fantsona tatatra ampiasaina ao an-trano amin'ny hatsiaka vokatry ny mari-pana ambany.
1. Tariby fanafanana fantsonaMora apetraka, azonao apetraka samirery, mety amin'ny fantsona plastika sy metaly ao an-trano.
2. Ny tariby fanafanana fantsona dia misoroka ny fantson-drano tsy hivaingana, mba hahafahan'ny rano mikoriana ara-dalàna ambanin'ny 0 ° C.
3. Ny tariby fanafanana tatatra dia mety amin'ny fantsona metaly na fantsona plastika feno rano.
4. Mora apetraka ny tariby fanafanana
5. Azo antoka ampiasaina ary maharitra ela ny tariby fanafanana.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













