| Anaran'ny vokatra | Fehikibo fanafanana labiera vita amin'ny silikônina ho an'ny fanaovana labiera vita amin'ny labiera |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Halavan'ny fehikibo | 900mm, na namboarina manokana |
| Sakany fehikibo | 14mm, 20mm |
| Halavan'ny tariby herinaratra | 1900mm |
| Plug | Etazonia, Angletera, Euro, ary plug hafa |
| Thermostat | azo ampiana |
| Dimmer | azo ampiana |
| Fanamarinana | CE |
| Ampiasao | labiera an-trano |
| 1. Ny fanafanana labiera an-trano no fanafanana mahazatra anay, 14mm na 20mm ny sakany ary 900mm ny halavan'ny fehikibo, ampiasaina amin'ny labiera an-trano izy io. Azo amboarina araka ny firenenao ny plug. 2. Amin'ny ankapobeny, ny mpanjifanay dia manana fanafanana labiera iray misy takelaka hafanana 1-2, ary ny fonosana vokatra dia fehikibo fanafanana iray sy kitapo mangarahara iray. Raha mihoatra ny 500 isa ny isa, dia azonao atao ny manamboatra ny boaty na ny fonosana karatra miloko. 3. Azo ampiana dimmer na thermostat ny fehikibo fanafanana labiera, ny dimmer dia azo amboarina fotsiny ny herinaratra mba hifehezana ny mari-pana amin'ny fehikibo, ny thermostat dia ho tsara kokoa noho ny dimmer ary ho avo kokoa ny vidiny, azonao atao ny misafidy izany araka ny tsena misy anao. | |
Hanafana moramora ny fitaovana fanafanana fermentation anao ny fanafanana fehikibo fanafanana labiera nefa tsy miteraka toerana mafana be. Matetika no safidiana ny fehikibo fanafanana labiera fa tsy ny takelaka fanafanana satria ny fanitsiana fotsiny ny haavon'ny fehikibo eo amin'ny fitaovana fanafanana dia mampitombo na mampihena ny famindrana hafanana. Tena ilaina indrindra ho an'ny fitoeran-javatra kely kokoa izy ireo.
Ho an'ny vokatra tsara indrindra, ny fanafanana labiera dia ampiarahina amin'ny mpanara-maso ny mari-pana mba hahafahana manafana rehefa latsaka ambanin'ny sanda napetraka ny fanamasinana. Raha mampiasa efitrano fanamasinana na endrika fampangatsiahana hafa ianao, dia ho afaka hifamadika eo amin'ny fanafanana sy ny fampangatsiahana araka izay ilaina ny mpanara-maso ny mari-pana.
1. Azo amboarina ny halavany sy ny sakanyn'ny fanafanana labiera, eo amin'ny 20-30W eo ho eo ny heriny ary 110-230V ny voltaseny;
2. Azo ampiana ny dimmer, thermostat ary ny mari-pana araka ny filàn'ny tsena;
3. Manana plug samihafa azo isafidianana izahay.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.















