| Anaran'ny vokatra | Fanafanana fantsona tatatra silikônina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Haben'ny fanafanana tatatra | 5*7mm |
| Leangth | 1-20M, azo namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | fanafanana fantsona tatatra |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fahefana | 40W/M, 50W/M |
| fankatoavana | CE |
| Zintin'aratra | 110V-230V |
| Ny fanafanana fantsona dia ampiasaina indrindra amin'ny fanesorana ny ranomandry amin'ny fantsona, ny halavany dia azo fidina manomboka amin'ny 0.5M ka hatramin'ny 20M, ary ny voltase dia azo atao 110V/120V na 220V/230V, ary ny heriny dia 40W/M na 50W/M, manana fanafanana tatatra tahiry ho an'ny 40W/M izahay. Ny fanafanana JINGWEI dia orinasa matihanina amin'ny fanamboarana singa fanafanana, azo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa izahay, ary ny vokatra tena anananay dia fantsona fanafanana defrost, singa fanafanana lafaoro, fanafanana misy vombony, fantsona fanafanana hafa, takelaka fanafanana silicone, fanafanana crankcase, fanafanana tatatra, tariby fanafanana silicone, fanafanana vita amin'ny foil aluminium ary takelaka fanafanana aluminium. Azo alaina ny santionany alohan'ny famokarana. | |
Mety tsara ny mametraka fantsona fanariana rano ao anaty fantsona mba hanariana ny rano avy amin'ny fitaovana fampangatsiahana, eo amin'ny fanambanin'ny fitoeran-drano mba hisorohana ny hatsiaka ary hamela ny rano mivaingana hikoriana malalaka.
Mandritra ny tsingerin'ny fitsaharana ihany no miasa ireo fanafanana fantsona.
Mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny androm-piainan'ireto fanafanana fantsona fanariana rano ireto dia asaina mampiasa fitaovana fanaraha-maso.
Fanamarihana: Ny herin'aratra ampiasaina matetika indrindra dia 50 W/m. Na izany aza, ho an'ny fantsona plastika, ny orinasa dia manoro hevitra mafy ny fampiasana ny elanelana 40W/m.
1. Voaisy tombo-kase tanteraka.
2. Tena mora miovaova.
3. Voltazy hatramin'ny 500V raha ilaina.
4. Tariby mangatsiaka: halavana mahazatra 1 m.
5. Voltazy 230 V ho fenitra.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















