| Anaran'ny vokatra | Fanafanana tatatra misy silikônina ho an'ny efitrano mangatsiaka sy efitrano vata fampangatsiahana |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Size | 5*7mm |
| NY FAHARETANY | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M, sns. |
| Zintin'aratra | 110V-230V |
| fahefana | 30W/M, 40W/M, 50W/M |
| Halavan'ny tariby firaka | 1000mm |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Fanamarinana | CE |
| 1. Azo amboarina araka izay takian'ny mpanjifa ny halavany, ny heriny ary ny voltazy ampiasain'ny fanafanana tatatra, ny herin'ny fanafanana tatatra dia 40W/M sy 50W/M, ny mpanjifa sasany kosa mila hery ambany kokoa, toy ny 25W/M. Fanafanana tatatra 220V sy 40W/M manana tahiry ao amin'ny trano fanatobiana entana izahay, mila namboarina manokana ny herinaratra sy ny voltazy hafa, eo amin'ny 7-10 andro eo ho eo ny fotoana famokarana ho an'ny 1000pcs; 2. Ny halavan'ny tariby mitarika amin'ny tariby fanafanana fantsona tatatra dia 1000mm, ny halavany dia azo atao 1500mm, na 2000mm; Misy fepetra manokana mila ampahafantarina anay alohan'ny hanaovana fanadihadiana, azo atao ny manamboatra ny singa fanafanana anay. | |
Natao hapetraka ao anatin'ny fantsona ny tariby fanafanana fantsona mba hanariana ny rano avy amin'ny fitaovana fampangatsiahana mitsonika napetraka ao amin'ny efitrano mangatsiaka. Mandritra ny tsingerin'ny fitsonika ihany no miasa izy ireo. Manoro hevitra ny fampiasana mpanara-maso izahay mba hahazoana antoka fa maharitra ela ireo fanoherana ireo.
Fanamarihana: Ny herin'aratra ampiasaina matetika indrindra dia 50 W/m. Ankoatra izany, manoro hevitra ny fampiasana ny elanelana 40W/m ho an'ny fantsona plastika izahay.
Ireo tariby fanafanana tatatra mora miolaka ireo dia haingana, azo antoka ary mora ampiasaina. Ny maodely mahazatra na ny endrika namboarina araka ny filanao dia mamaha ny ankamaroan'ny olana mety hatrehinao mandritra ny fametrahana.
1. Avelao hikoriana amin'ny alalan'ny etona misy tariby fanafanana ny rano avy amin'ny tsingerin'ny fanalefahana.
2. Avelao hikoriana amin'ny alalan'ny tariby fanafanana ny rano avy amin'ny tsingerin'ny fanalefahana.
3. Arovy amin'ny ranomandry ny ranoka ao amin'ny rafitra vata fampangatsiahana misy tariby fanafanana.
4. Sakanana amin'ny alalan'ny tariby fanafanana ny ranomandry tsy hiforona eo amin'ny tatatra.
Fampitandremana:Aza tapahina tsy amin'antony ny tariby fanafanana mba hampihenana ny halavan'ny rambony mangatsiaka.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.














