Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Orinasa mpamokatra singa fanafanana boaty silikônina ho an'ny kompresor |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Sakany fehikibo | 14mm, 20mm, 25mm, sns. |
| Halavan'ny fehikibo | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fehikibo fanafanana crankcase |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fankatoavana | CE |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny fanafanana JINGWEI dia avy any ShinaOrinasa mpamokatra singa fanafanana amin'ny boaty fanafanana14mm, 20mm, 25mm, ary 30mm ny sakanyn'ny fanafanana crankcase. Azo amboarina araka ny faritry ny compressor-nao ny halavan'ny fehikibo, amin'ny lohataona ny fomba fametrahana azy. | |
Firafitry ny vokatra
Ny matrisin'nyfehikibo fanafanana crankcase compressorFehikibo lava izy io, misy lavaka tery eo afovoan'ny ilany iray, ny tariby fanoherana dia aforitra eo amin'ny fibre fitaratra eo ambonin'ny tariby, amin'ny alàlan'ny lavaka matrix, ny tariby sy ny tariby fingotra silikônina dia ampifandraisina amin'ny clip varahina ary ny fingotra silikônina dia asiana tombo-kase eo amin'ny faran'ny fehikibo fanafanana, ary avy eo ny farango misintona dia afatotra amin'ny farany amin'ny rivets, ary ny lohataona misintona dia apetraka eo amin'ny farango misintona, ary ny tendrony ilany dia sintonina rehefa ampiasaina. Ny fifandraisana lohataona dia apetraka manodidina ny crankshaft, ary aorian'ny herinaratra, ny menaka dia malefaka amin'ny hafanana, mba ho mora ny manomboka ny compressor.
Fiasan'ny vokatra
Rehefa tapaka elaela ny compresseur dia hiverina ao anaty fitoeran-tsolika ny menaka fanosotra ao amin'ny crankcase, ka mahatonga ny menaka fanosotra hivaingana, ary avy eo dia hisy fiantraikany amin'ny fahombiazan'ny fanosotra. Mba hisorohana izany, ny compresseur dia mazàna misy fitaovana...fehikibo fanafanana crankcaseNy anjara asan'nyfehikibo fanafanana crankcasedia ny mitazona ny menaka fanosotra ao amin'ny crankcase amin'ny mari-pana mety amin'ny alàlan'ny fanafanana mba hahazoana antoka ny fikorianan'ny menaka fanosotra sy ny fiantraikan'izany.
Ny mari-pana fisokafan'nyfanafanana crankcase rivotraamin'ny ankapobeny dia apetraka eo amin'ny 10°C eo ho eo, izany dia satria hitombo be ny viscosity-n'ny menaka fanosotra ambanin'ny 0°C, ary hiharatsy ny fikorianan'ny rano, ary azo tratrarina ny fikorianan'ny rano tsara kokoa ambonin'ny 10°C. Rehefa mahatratra ny sanda napetraka ny mari-pana, dia halefa ny fehikibo fanafanana mandra-pahatongan'ny mari-pana ao amin'ny crankcase amin'ny elanelana mety.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














