| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana ho an'ny vata fampangatsiahana Samsung #DA47-00244U |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm |
| Zintin'aratra | 120V |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| fahefana | 100W |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Fitaovana fantsona | vy tsy misy harafesina 304 |
| Loko fantsona | maitso maizina |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Fonosana | fanafanana iray kitapo iray, 100pcs isaky ny baoritra |
| Singa fanafanana DA47-00244U, mety amin'ny vata fampangatsiahana Samsung. Tsy azo ampiasaina amin'ny sehatra rehetra izy io. Afaka miasa amin'ireto modely manaraka ireto ny fanafanana fanalana ranomandry: toy ny RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC sy ny maro hafa. Raha tsy azonao antoka raha mifanaraka amin'ny modely tianao ny piesy iray, dia aza misalasala mifandray aminay alohan'ny hanafaranao. Ampidiro ny laharan'ny modelyo. Afaka manamarina izahay fa mifanaraka amin'ny modelyo ny piesy.Manolo ny PS9603659, AP5914487, 3955643.Mora apetraka. Azonao jerena ao amin'ny YouTube ny fomba fanovana ireo piesy ao amin'ny fantsona fanafanana DA47-00244U, tsy sarotra mihitsy izany. 1. Novokarina sy nosedraina mba hiasa toy ny kojakoja marika OEM tany am-boalohany saingy amin'ny vidiny tsara kokoa noho ny kojakoja mitovy amin'izany avy amin'ny mpanamboatra fitaovana tany am-boalohany. 2. KALITAO, FAHAZOAN-TSAINA, FIASA amin'ny vidiny mirary ho an'ny mpanamboatra matihanina sy ny fanamboarana fitaovana an-dakozia ao an-trano. Manolotra garantie 1 taona izahay mba hahazoana antoka fa 100% ny fahafaham-pon'ny mpanjifa. | |
Ny singa fanafanana amin'ny vata fampangatsiahana dia namboarina tamim-pitandremana tsara ary nandalo fitsapana henjana mba hahazoana antoka fa tsy manan-tsahala ny fahombiazana. Ny singa tsirairay dia namboarina araka ny tokony ho izy ary nojerena tsara ny kalitao, mahafeno ny fenitra hentitra momba ny fahombiazana sy ny fahatokisana. Matokia ny singanay mba hanomezana fahombiazana ambony indrindra, hiantohana ny faharetana sy ny fiasa maharitra ho an'ny vata fampangatsiahanao. Matokia ny fanoloran-tenanay ho amin'ny hatsarana ho an'ny filanao vata fampangatsiahana.
Ao amin'ny JINGWEI, izahay no loharano voalohany ahazoanao kojakoja fanafanana vata fampangatsiahana avo lenta, izay mamaha haingana ny olana rehetra. Amin'ny maha-manam-pahaizana manokana momba ny fitaovana an-dakozia anay, dia takatray ny maha-zava-dehibe ny fanamboarana haingana. Mampiasa ny fahaizanay sy ny fifandraisana akaiky amin'ireo mpanamboatra malaza izahay, dia mampiditra tsy tapaka karazana kojakoja fanafanana vata fampangatsiahana avo lenta isan-taona. Izany dia miantoka fa afaka mahazo kojakoja avo lenta mora vidy ianao, ahafahanao mikojakoja sy manamboatra fitaovana an-dakozia ao anatin'ny teti-bolanao, ka lasa maherifon'ny tokantranonao.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














