Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fanafanana fanoherana ny fanalefahana ranomandry misy fuse 238C2216G013 |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny Fanafanana Fandrendrehana Misy Fuse 238C2216G013 dia ampiasaina amin'ny vata fampangatsiahana mabe, misy fanafanana misy sary misy fuse roa, ny halavan'ny fanafanana defrost dia 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Azo amboarina araka izay ilaina ny fanafanana defrost rehetra atolotray. Ny vy tsy misy harafesinafantsona fanafanana defrost ho an'ny rivotra mangatsiakaAzo atao 6.5mm na 8.0mm ny savaivon'ny fantsona, hofehezina amin'ny fingotra ny lohan'ny fantsona misy tariby firaka. Ary azo atao endrika U sy endrika L ihany koa ny endriny. Ny herin'ny fantsona fanafanana defrost dia hamokatra 300-400W isaky ny metatra. | |
Firafitry ny vokatra
Ny Fanafanana Defrost misy Fuse 238C2216G013, fantatra ihany koa amin'ny hoe fantsona fanafanana defrost na fanafanana defrost, dia karazana singa fanafanana elektrika ampiasaina amin'ny fitaovana fampangatsiahana, ampiasaina indrindra amin'ny vata fampangatsiahana rivotra mangatsiaka, kabinetra fampirantiana fampangatsiahana ary fitaovana hafa, mba hamahana ny olan'ny fanala eo amin'ny velaran'ny etona. Ny fanala dia manakana ny fikorianan'ny rivotra ary misy fiantraikany amin'ny vokatry ny fampangatsiahana, noho izany dia mila esorina tsy tapaka. Ny fantsona fanafanana defrost amin'ny alàlan'ny fanesorana elektrika, ny fantsona fanafanana elektrika dia ampiasaina hanafanana ny sosona fanala eo amin'ny velaran'ny fitaovana mba handoroana azy mba hahatratrarana ny tanjon'ny fanesorana.
Ny foto-kevitry ny fiasan'ny fanafanana Defrost misy fuse dia ny fanafanana ny sosona fanala eo amin'ny velaran'ny evaporator amin'ny alàlan'ny fantsona fanafanana elektrika mba handrendrehana azy. Ny fantsona fanafanana elektrika dia matetika vita amin'ny fantsona vy tsy misy harafesina 304 ho toy ny akorany, tariby fanafanana elektrika misy firaka ho toy ny vatana fanafanana, ary ny ao anatiny dia feno vovoka magnesium oxide matevina ho toy ny fitaovana insulation. Io endrika io dia ahafahan'ny fantsona fanafanana elektrika miasa tsara amin'ny tontolo iainana ambany mari-pana, miantoka ny vokatra defrosting.
Fanafanana manala ranomandry ho an'ny modely fampangatsiahana rivotra
Fametrahana sy fikojakojana
Rehefa mametraka ny fantsona fanafanana "defrost room defrost" dia ilaina ny miantoka fa mifandray akaiky amin'ny velaran'ny evaporator izy io mba hahazoana antoka ny vokatra mafana. Raha ny momba ny fikojakojana, dia jereo tsy tapaka ny toetry ny fiasan'ny fantsona fanafanana mba hahazoana antoka fa miasa ara-dalàna izy io ary hisorohana ny loza ateraky ny fahanterana na ny fahasimbana. Ankoatra izany, diovy tsy tapaka ny velaran'ny evaporator mba hampihenana ny mety hisian'ny fanala ary hanalava ny androm-piainan'ny fantsona fanafanana.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













