| Anaran'ny vokatra | Ambongadiny sy mpanamboatra fanafanana vata fampangatsiahana |
| Savaivony fantsona | 6.5mm |
| NY FAHARETANY | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, na namboarina manokana |
| fahefana | 345W, na namboarina manokana |
| Zintin'aratra | 110V-230V |
| Modely terminal | 6.3mm |
| Fonosana | fonosana mahazatra dia fenoina anaty baoritra, na fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray. |
| MOQ | 100pcs |
| Fanamarinana | CE,CQC |
| Ampiasao | fanalana ranomandry ho an'ny vata fampangatsiahana, vata fampangatsiahana, sns. |
| 1. Ny fanafanana JW dia avy amin'ny mpanamboatra sy mpivarotra ambongadiny ho an'ny fanafanana vata fampangatsiahana, ny famaritana ny fantsona fanafanana fanalana ranomandry dia azo amboarina araka ny sary na ny sarin'ny mpanjifa. Ny endriky ny fanafanana fanalana ranomandry tubular dia mahitsy, endrika U, karazana AA ary endrika hafa namboarina manokana. 2. Ny halavan'ny fanafanana fanalefahana ranomandry eo amin'ny rohy dia matetika 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, ary 580mm, ny mpanjifa sasany koa dia manana halavana hafa, azo amboarina manokana izany fa tsy manana ny mahazatra izahay. 3. Ho an'ny fonosana fantsona fanafanana defrost, ny fenitray dia ny famonosana mivantana ny fanafanana ao anaty baoritra, ary afaka mameno ny fanafanana miaraka amin'ny kitapo ihany koa izahay, fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray, ary 100pcs isaky ny baoritra. | |
Vita amin'ny vy tsy misy harafesina 304 ny fanafanana vata fampangatsiahana, ary miparitaka manaraka ny lalana afovoany axial amin'ny fantsona ny tariby elektrika miolikolika (nikela chromium, vy chromium fingotra). Feno vovoka MgO ny tokotany foana misy insulation tsara sy conductivity mafana. Ny ampahany mampitohy ny fantsona fanafanana sy ny tady dia voaisy tombo-kase amin'ny lohan'ny fingotra na fonony mampihena hafanana, mba hahazoana antoka fa azo ampiasaina ara-dalàna mandritra ny 5 taona mahery ny fantsona fanafanana amin'ny tontolo mando. Azo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa ny tariby mitarika amin'ny fantsona fanafanana vy tsy misy harafesina, ny halavany mahazatra dia 800mm, ary azo ampiana karazana terminal samihafa amin'ny farany ivelany amin'ny tariby mitarika, toy ny 6.3mm, 4.8mm sy ny sisa.
Ny fantsona fanafanana "defrost" dia natao sy novolavolaina ho an'ny karazana fitahirizana mangatsiaka, fampangatsiahana, fampirantiana, kabinetra nosy ary fitaovana fampangatsiahana hafa ho an'ny fanafanana elektrika sy ny singa elektrika. Azo ampidirina mora foana amin'ny vombony amin'ny vata fampangatsiahana, "condenser" ary ny ambanin'ny tanky rano izy io mba hanalefahana ny ranomandry. Voaporofo nandritra ny 30 taona mahery ny fahombiazan'ny vokatra: manana fiantraikany tsara amin'ny fanalefahana ny ranomandry; Fahombiazana elektrika maharitra, fanoherana ny insulation avo lenta; Fanoherana ny harafesina, fanoherana ny fahanterana; Fahafahana mihoatra ny tokony ho izy; Fikorianan'ny rano kely, azo antoka ary maharitra; Faharetana maharitra sy toetra hafa.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.













