Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana PVC Defrost |
| Fitaovana fanalefahana hafanana | fingotra silikônina |
| Savaivony tariby | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, sns. |
| Halavan'ny fanafanana | namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | tariby fanafanana manala ranomandry |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Azo amboarina araka izay ilaina ny halavan'ny tariby fanafanana PVC Defrost, ny voltase ary ny herinaratra. Azo fidina ny savaivony tariby 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ary 4.0mm. Azo randrana fitaratra, aliminioma na vy tsy misy harafesina ny velaran'ny tariby. nyfanafanana tariby manala ranomandryNy ampahany fanafanana misy mpampitohy tariby mitarika dia azo tombo-kase amin'ny lohan'ny fingotra na fantsona azo ahena roa sosona, azonao atao ny misafidy araka ny filanao manokana. | |
Firafitry ny vokatra
Ny fanafanana tariby fanalefahana PVC dia karazana fitaovana fanafanana avo lenta vaovao izay manana toetra mampiavaka ny fanoherana ny harafesina, ny fanoherana ny oksidasiona, ny tahan'ny fiovam-po hafanana avo lenta, ny androm-piainana maharitra, sns. Manana fahombiazana fiarovana avo lenta izy io miaraka amin'ny fikorianan'ny herinaratra 0.0.02MA. Nandalo ny fitsapana fanindronana pitik'afo elektrika 4kV nandritra ny famokarana ny vokatra, ka azonao ampiasaina tsy misy ahiahy. Ny tariby fanafanana PVC dia manana fampiharana isan-karazany, anisan'izany ny fanafanana trano fonenana sy trano fonenana, fanafanana birao, fanafanana sekoly, fanafanana hopitaly, fanafanana akanin-jaza, insulation fantsona, fandrendrehana lanezy eny an-dalana, sns. Azo ampiasaina ny voltase manomboka amin'ny 12V ka hatramin'ny 220V.
Tombony azo avy amin'ny vokatra
1. Hafanaina haingana izy io ary manana fahombiazana amin'ny fiovam-po avy amin'ny herinaratra ho hafanana 99% na mihoatra, izay mitsitsy herinaratra sy angovo.
2. Taham-pahazavana infrarouge lavitra avo lenta, ny taratra infrarouge lavitra amin'ny mari-pana ambany 8-15m dia mahasoa ny vatan'olombelona.
3. Manana toetra tsara manohitra ny oksidasiona ny singa fanafanana ary tsy mora antitra loatra, ka mahatonga azy ho maharitra sy maharitra ela.
4. Marin-toerana ny sandan'ny fanoherana, mitovy ny fanafanana, ary azo amboarina sy fehezina araka ny halavan'ny tariby sy ny voltase ny mari-pana sy ny angovo fanafanana.
5. Tanjaka avo lenta. Eo ambanin'ny velaran-jiro mitovy azo avela, ny tanjaky ny fibre karbônina dia avo 6-10 heny noho ny an'ny tariby metaly, ary tsy ho tapaka mandritra ny fampiasana azy, ka tsy miova ny tanjaky ny fihenjanana mandritra ny dingan'ny fanafanana elektrika.
6. Tsy misy arko mipoitra rehefa tapaka ny tariby, ka misoroka tsara ny firehetana izany.
7. Maivana izy io, ka mampihena tsara ny lanjan'ny ampahany, ka manatsara ny fahombiazan'ny ampahany.
8. Marin-toerana ny toetra simika (mahatanty harafesina sy oksidana). Rehefa hafanaina amin'ny tontolo tsy misy oksizenina hatramin'ny 3000 degre Celsius, dia tsy miova mihitsy ny toetrany mekanika, mandresy ny lesoka amin'ny tanjaka ambany sy ny oksidana mora ary ny fandoroana amin'ny mari-pana avo amin'ny tariby metaly, PTC, ary fanafanana elektrika silikônina karbida. Fanafanana elektrika.
9. Faharetan'ny fampiasana azy - Mitovy amin'ny faharetan'ny fampiasana ny singa fanafanana vita amin'ny fibre karbônina ny faharetan'ny fampiasana azy sy ny trano.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














