Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana vata fampangatsiahana sy tariby fanalefahana PVC |
| Fitaovana fanalefahana hafanana | PVC |
| Savaivony tariby | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, sns. |
| Halavan'ny fanafanana | namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | tariby fanafanana manala ranomandry |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| nyTariby fanafanana vata fampangatsiahanaPVC no fitaovana ampiasaina amin'ny insulation, ny halavany sy ny voltase/herinaratra dia azo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa, azonao atao ny misafidy tariby fanafanana PVC manana mari-pahaizana UL, ny fonosana dia fanafanana iray misy kitapo iray. Ny tariby firaka dia azo fidina tariby silikônina na tariby 18AWG/20AWG/22AWG. nyfanafanana tariby manala ranomandryNy faritra fanafanana misy mpampitohy tariby firaka dia ampiasaina amin'ny fantsona azo mihena misy rindrina roa sosona. | |
Firafitry ny vokatra
Tariby fanafanana PVCManana fanoherana ny hafanana avo lenta, fiakaran'ny mari-pana haingana, androm-piainana lava, fanoherana marin-toerana, fivilian-kery kely, elanelana mitovy aorian'ny fisintonana, velarana malama, ampiasaina betsaka amin'ny lafaoro indostrialy, fitaovana fanafanana sy fampangatsiahana rivotra, lafaoro isan-karazany, fantsona fanafanana elektrika ary fitaovana an-tokantrano. Afaka mamolavola sy mamokatra fatana indostrialy sy sivily tsy manara-penitra isan-karazany araka ny filàn'ny mpampiasa izy. Ny tariby fanafanana elektrika dia fitaovana fiarovana mametra ny voltase. Amin'ny fampiasana ny toetra tsy mitongilana amin'ny varistor, rehefa misy overvoltage eo anelanelan'ny tsato-kazo roa amin'ny varistor, ny varistor dia afaka mametaka ny voltase amin'ny sanda voltase raikitra, mba hahazoana fiarovana ny post-circuit.
Tombony azo avy amin'ny vokatra
1, Tariby fanafanana PVCTsotra ny rafitra, mitovy ny fanaparitahana hafanana, mora apetraka sy ampiasaina.
2, Tariby fanafanana PVCMampiasa sosona PVC miaro amin'ny hafanana. Ny tariby firaka elektrika dia voafefy ao anaty takelaka fanafanana elektrika mba hamehezana ny fanafanana. Tsy misy lelafo misokatra rehefa hafanaina, tsy misy fofona, fiarovana tsara. Azo ampiasaina amin'ny tontolo fiasana isan-karazany.
3. Fanafanana tariby PVC defrostManana tombony maro izy io, ka ampiasaina betsaka amin'ny famokarana sy ny fiainana andavanandro. Manomboka amin'ny fanafanana gorodona mahazatra, ny kettle elektrika, ka hatramin'ny laboratoara mba hihazonana ny mari-pana ao amin'ny tontolo fanandramana, dia tsy azo sarahina amin'ny fampiasana takelaka fanafanana elektrika. Amin'izao fotoana izao, ny fantsona PVC dia ampiasaina betsaka amin'ny indostria, fambolena, sivily, fiarovam-pirenena, siansa sy teknolojia, fitsaboana ary sehatra hafa.
4. Ny fitaovana fanafanana an'nyTariby fanafanana PVC manala ranomandryTariby firaka elektrothermal ny tariby, ary tena tsotra ny foto-keviny fiasana, izay vokatry ny fanafanana elektrika fototra. Rehefa miasa ny takelaka fanafanana elektrika, dia mandalo amin'ny tariby firaka elektrothermal ny herinaratra, izay mamokatra hafanana, manova ny angovo elektrika ho angovo hafanana, ary mitondra izany mankany amin'ny akorany.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














