Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Mpanamboatra singa fanafanana lafaoro tsy misy harafesina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| KEVITRA | vy tsy misy harafesina 304, na namboarina manokana. |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana lafaoro |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| endrika | namboarina manokana |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| nysinga fanafanana lafaoroAmpiasaina amin'ny lafaoro « micro-ondes », fatana fandoroana, ary « grill » elektrika. Azo ovaina araka ny sary na santionan'ny mpanjifa ny endriky ny fanafanana lafaoro. Azo fidina 6.5mm, 8.0mm na 10.7mm ny savaivon'ny fantsona. JINGWEI HEATER no orinasa fantsona fanafanana matihanina, ny voltazy sy ny herin'nysinga fanafanana lafaoroAzo amboarina araka izay ilaina. Ary azo andrahoina amin'ny afo ny fantsona fanafanana lafaoro, ho maitso mavana ny lokon'ny fantsona rehefa avy andrahoina amin'ny afo. Manana karazana modely terminal maro izahay, raha mila manampy ny terminal ianao dia mila mandefa ny laharan'ny modely aminay aloha. | |
Firafitry ny vokatra
Ny fantsona fanafanana lafaoro dia sokajiana ho fantsona fanafanana mandoro maina. Ny fantsona fanafanana elektrika izay tratran'ny rivotra ary may maina dia antsoina hoe fantsona fanafanana elektrika mandoro maina. Ny singa fanafanana lafaoro dia misy tariby fanafanana ao anatiny, miaraka amin'ny vovoka MgO novaina izay manasaraka ny tapany afovoany ary manome hafanana convection an-tery. Matetika isika no mahatsikaritra fa maitso maizina ny fantsona fanafanana ao amin'ny lafaoro fa tsy maloto na volondavenona satria ny vatan'ny fantsona fanafanana ivelany dia vita amin'ny vy tsy misy harafesina maitso maizina izay efa nokarakaraina maitso.
Toetran'ny vokatra
1. Fanoherana ny mari-pana avo lenta:Afaka mahazaka mari-pana hatramin'ny 1400℃ ny singa fanafanana lafaoro fantsona, ka mahatonga azy ireo ho mety amin'ny fampiharana indostrialy isan-karazany.
2. Fanafanana haingana:Ny singam-panafanana lafaoro fantsona dia manana hakitroky watt avo lenta izay ahafahan'izy ireo mafana haingana, mampihena ny fotoana fanafanana ary mampitombo ny fahombiazana.
3.Faharetana:Ny singa fanafanana lafaoro fantsona dia vita amin'ny fitaovana avo lenta izay manome faharetana miavaka sy fanoherana ny harafesina sy ny oksidasiona.
4. Azo amboarina:Azo amboarina mba hifanaraka amin'ny fampiasana manokana ireto singam-panafanana lafaoro ireto, miaraka amin'ny safidy ho an'ny habe, endrika ary watts samihafa.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














