| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana amin'ny fanendasana menaka |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana amin'ny fandrahoan-tsakafo |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Terminus | namboarina manokana |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| JINGWEI heater no mpanamboatra fantsona fanafanana deep fryer matihanina, manana mihoatra ny 25 taona amin'ny fanamboarana fantsona fanafanana elektrika namboarina manokana izahay.Azo amboarina araka izay ilaina ihany koa ny herin'ny singa fanafanana fryer. Ny lohan'ny fantsona dia mazàna mampiasa flange, ary ny fitaovana flange dia vy tsy misy harafesina na varahina. | |
nysinga fanafanana amin'ny fanendasana menakaFantsona vy tsy misy harafesina no akorany, ary ny tariby elektrothermal miolikolika (nikela chromium, vy chromium alloy) dia mizara mitovy amin'ny axe afovoan'ny fantsona. Feno magnesia ny banga misy insulation tsara sy conductivity mafana, ary ny tendrony roa amin'ny fantsona dia voaisy tombo-kase amin'ny silica gel na seramika. Ny fantsona fanafanana elektrika vy tsy misy harafesina dia singa elektrika manokana hanovana ny angovo elektrika ho angovo hafanana, noho ny fahombiazany mafana avo lenta, mora ampiasaina, fametrahana tsotra, tsy misy loto, ampiasaina betsaka amin'ny fotoana fanafanana isan-karazany, ampiasaina bebe kokoa amin'ny boiler elektrika endasina. Lava be ny androm-piainan'ny fantsona elektrika vy tsy misy harafesina, ary mihoatra ny 10.000 ora ny androm-piainan'ny famolavolana ankapobeny.
Boiler elektrika (boiler rano mangotraka elektrika, boiler rano mafana elektrika, boiler fanafanana elektrika, boiler fandroana elektrika, boiler etona elektrika, sns.), lafaoro elektrika, fitaovana simika, fitaovana famolavolana plastika sy mpanampy, milina famolavolana tsindry mafana, milina sigara, milina famehezana haingana, milina fanafody, fitaovana sauna, boiler rano elektrika, fitaovana lakozia, fitaovana fanadiovana indostrialy, fitaovana fampangatsiahana rivotra ara-barotra sy rano fisotro, fitaovana angovo avy amin'ny masoandro, fitaovana vilany fipoahana elektrika, fitaovana automatique elektronika amin'ny fametahana onja, welding eutectic semiconductor, fanafanana fantsona fidirana maty sy tsindrona tsy mihazakazaka, plastika, sakafo, fitsaboana, lamba, solika, milina, electroplating, fonosana ary indostria hafa manohana ny milina fanafanana.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














