| Anaran'ny vokatra | Takelaka fanafanana fingotra silikônina misy amponga menaka miaraka amin'ny fanaraha-maso ny mari-pana |
| Zintin'aratra | 12V-380V |
| fahefana | namboarina manokana |
| Fanoherana ny insulasiôna | ≥5MΩ |
| Entana ambonin'ny tany | ≤1.0W/sm2 |
| Mari-pana ambony indrindra | 250ºC |
| Mari-pana manodidina | -60°C ~ +250°C |
| endrika | namboarina manokana |
| Size | namboarina manokana |
| Lakile 3M | azo ampiana |
| Fanamarinana | CE |
| Tariby firaka | fingotra silikônina, tariby teflon voaaro amin'ny hafanana. |
| 1. Manana traikefa mihoatra ny 20 taona amin'ny fanamboarana fanafanana manokana ny Jingwei Heater, ny fanafanana fingotra silikônina dia misy takelaka fanafanana, fehikibo fanafanana silikônina, tariby fanafanana silikônina ary fanafanana tatatra. Azo amboarina araka izay takian'ny mpanjifa ny mombamomba ny fanafanana. 2. Ny fanafanana fingotra silikônina amponga menaka dia natao ho an'ny fingotra silikônina, ny fingotra silikônina dia manana tombony amin'ny fanoherana ny mari-pana avo, ny tsy fiovaovana malefaka tsara, ny insulasiôna elektrika matanjaka ary ny androm-piainana maharitra, sy ny sisa. Azo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa ny endriky ny fanafanana amponga, ny habe mahazatra dia 250 * 1740mm, 200 * 860mm, 125 * 1740mm ary 150 * 1740mm. 3. Ny fomba fametrahana ny fanafanana amponga silikônina dia amin'ny lohataona, misy olona misafidy ny Velcro ho an'ny fametrahana. 4. Azo ampiana fanaraha-maso ny mari-pana (fanaraha-maso ny mari-pana nomerika na fanaraha-maso ny mari-pana amin'ny tanana) ny takelaka fanafanana fingotra silikônina. | |
Karazana "cadre" fanafanana vita amin'ny silikônina ny "chambre d'huile". Mampiasa ny toetra malefaka sy mora miondrika amin'ny "chambre d'huile" silikônina, ny fehikibo metaly dia apetaka amin'ny lavaka voatokana amin'ny andaniny roa amin'ny takelaka fanafanana, ary ny vatan'ny barika, ny fantsona ary ny vatan'ny tanky dia afatotra amin'ny loharano. Mora sy haingana ny fametrahana azy. Afaka manakaiky ny faritra mafana ny takelaka fanafanana fingotra silikônina amin'ny alàlan'ny fihenjanana avy amin'ny loharano, ka mafana haingana ary mahomby amin'ny hafanana. Hafanaina ny fehikibo fanafanana amponga menaka mba hahafahana manala mora foana ny ranoka sy ny akora mivaingana ao anaty barika, toy ny lakaoly, menaka, tara, loko, paraffine, menaka ary akora manta isan-karazany ao anaty barika, izay hafanaina mba hampihena mitovy ny hateviny ary hampihena ny herin'ny paompy. Noho izany, tsy voakasiky ny fizaran-taona ny fitaovana ary azo ampiasaina mandritra ny taona. Misy "capteur" napetraka eo amin'ny velaran'ny fehikibo fanafanana amponga mba hifehezana mivantana ny mari-pana amin'ny alàlan'ny fandrindrana ny mari-pana.
Ny fanafanana amponga silikônina dia ampiasaina amin'ny fanafanana, fandrefesana ary fanafanana fitaovana amponga toy ny tanky, fantsona sy ny sisa. Azo aforitra mivantana amin'ny faritra mafana izy io mba hanamorana ny fametrahana sy ny fanesorana azy. Mety indrindra amin'ny fandravana ny savoka parafinina, mba hisorohana ny fiforonan'ny savoka amin'ny zavatra menaka amin'ny ririnina. Ny mari-pana ambonin'ny fanafanana dia 150 degre Celsius rehefa ahantona amin'ny rivotra tsy mihetsika amin'ny 20 degre Celsius. Miovaova arakaraka ny fitaovana sy ny endriky ny zavatra hafanaina ny mari-pana.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fampahalalana momba ny fifandraisana:
Email: info@benoelectric.com
WhatsApp: +86 15268490327









