| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana amin'ny endasina lalina amin'ny menaka |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana amin'ny fandrahoan-tsakafo |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Terminus | namboarina manokana |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny fanafanana JINGWEI dia matihaninasinga fanafanana amin'ny fandrahoan-tsakafo lalinampanamboatra, manana mihoatra ny 25 taona izahay amin'ny fanamboarana fantsona fanafanana elektrika namboarina.Azo amboarina araka izay ilaina ihany koa ny herin'ny singa fanafanana fryer. Ny lohan'ny fantsona dia mazàna mampiasa flange, ary ny fitaovana flange dia vy tsy misy harafesina na varahina. nysinga fanafanana amin'ny fanendasana menakaAmpiasaina indrindra amin'ny fandrahoan-tsakafo lalina, ny savaivony fantsona dia azo atao 6.5mm na 8.0mm, ary ny haben'ny sy ny endrika fanafanana fryer tubular dia azo namboarina araka ny takian'ny mpanjifa. | |
Singa fanafanana amin'ny lafaoro lalinadia singa fanafanana elektrika ampiasaina amin'ny fanafanana ireo "deep-fat frying", izay matetika vita amin'ny vy tsy misy harafesina sy fitaovana oksidasiona avo lenta, miaraka amin'ny toetra avo lenta sy faharetana maharitra. Ireo singa fanafanana ireo dia natao hanomezana vokatra fanafanana maharitra sy mahomby mba hanomezana fahafaham-po ny filàna famokarana sakafo endasina lalina.
1. Akora:Ny akora mahazatra dia ahitana vy tsy misy harafesina 304 sy vy tsy misy harafesina 316L, izay mahatohitra harafesina tsara sy tanjaka avo lenta ary mety ampiasaina amin'ny tontolo fanodinana sakafo.
2. Voltazy sy herinaratra:Matetika ny voltase dia 220V, ary ny herinaratra dia 2.0 ~ 3.5KW, izay azo amboarina araka ny filàna manokana.
3. Savaivony fantsona:Ny savaivon'ny fantsona dia misy φ8 sy φ6.5, sns., mba hanomezana fahafaham-po ny filàn'ny lafaoro fanendasana lalina mitsangana eo ambony latabatra sy eo amin'ny gorodona.
4. Fampiharana:Ampiasaina indrindra amin'ny fanafanana "deep-fat frying", fanafanana menaka amin'ny hafanana ateraky ny singa fanafanana mba hamenoana ny fepetra takiana amin'ny fanendasana sakafo.
5. Serivisy namboarina manokana: Fantsona fanafanana amin'ny fandrahoan-menakaAzo amboarina araka ny filàn'ny endrika sy ny famokarana fitaovana fandrahoan-tsakafo lalina samihafa ny famaritana sy ny habe.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














