Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fanoherana ny singa fanafanana Mabe China Defrost |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| nyFanoherana ny singa fanafanana amin'ny fanalefahana ranomandryampiasaina amin'ny fanalana ranomandry amin'ny vata fampangatsiahana, endrika sarin'nyfantsona fanafanana defrostKarazana AA (fantsona mahitsy roa sosona) ny fantsona, ary ny halavany dia mifanaraka amin'ny haben'ny fampangatsiahana rivotra tianao, ary azo amboarina araka izay ilaina ny fanafanana defrost rehetra. Ny vy tsy misy harafesinafantsona fanafanana defrost ho an'ny rivotra mangatsiakaAzo atao 6.5mm na 8.0mm ny savaivon'ny fantsona, hofehezina amin'ny fingotra ny lohan'ny fantsona misy tariby firaka. Ary azo atao endrika U sy endrika L ihany koa ny endriny. Ny herin'ny fantsona fanafanana defrost dia hamokatra 300-400W isaky ny metatra. | |
Firafitry ny vokatra
nysinga fanafanana manala ranomandryraha ny marina dia fantsona fanafanana vy tsy misy harafesina izay vita amin'ny tariby fanafanana elektrika.Mandritra ny fiasan'ny vata fampangatsiahana, dia hivaingana tsikelikely ho lasa sosona fanala matevina eo amin'ny velaran'ny etona ny rano anatiny. Tena ratsy ny fitarihan'ny fanala ny hafanana, ary hampihena be ny fahombiazan'ny vata fampangatsiahana izany. Noho izany, tsy maintsy levona ara-potoana amin'ny alalan'ny singa fanafanana ny vata fampangatsiahana.
Fanafanana manala ranomandry ho an'ny modely fampangatsiahana rivotra
Toetran'ny vokatra
1. Fahombiazana avo lenta amin'ny fiovam-po amin'ny alalan'ny herinaratra, mitsitsy angovo eo amin'ny 30% eo ho eo raha oharina amin'ny singa fanafanana mahazatra
2. Mari-pana miasa avo lenta sy safidy maro samihafa. Anisan'izany ny karazana fonosana seramika izay mahatanty mari-pana ambony indrindra 800 ℃.
3. Fiakaran'ny mari-pana haingana, tsy dia misy inertia mafana loatra, fanoherana ny mari-pana avo, fanoherana ny harafesina, fahamarinan-toerana tsara amin'ny toetra simika thermochemical, androm-piainana lava ary tanjaka insulation avo lenta
4. Fanafanana madio sy tsy misy loto izy io, izay mahafeno ny fepetra takian'ny famokarana maoderina miaraka amin'ny gadona avo lenta sy kalitao avo lenta, ary mety amin'ny karazana fitaovana fampangatsiahana rehetra.
5. Fametrahana mora, ara-toekarena ary azo antoka
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















