Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana fantsona tatatra any Shina |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Size | 5*7mm |
| Halavan'ny fanafanana | 0.5M-20M |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Ny herin'ny tariby fanafanana fantsona fantsona China dia 40W/M, azo atao ihany koa ny manao hery hafa, toy ny 20W/M, 50W/M, sns. Ary ny halavan'nyfanafanana fantsona tatatramanana 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, sns. Ny lava indrindra dia azo atao 20M. Ny fonosanafanafanana fantsona tatatradia fanafanana iray misy kitapo famindrana iray, habe kitapo namboarina mihoatra ny 500pcs isaky ny halavany. | |
Firafitry ny vokatra
Ny tariby fanafanana fantsona fanariana rano avy any Shina dia ampiasaina indrindra hiarovana ny fantsona amin'ny hatsiaka, saingy azo ampiasaina ihany koa izy ireo mba hihazonana ny mari-pana. Ny fingotra silikônina tena mora miolaka sy avo lenta dia manome ny insulation izay mahatonga ny fanafanana ho mora ampiasaina.
Afaka mamorona hafanana sasany eo amin'ny ivelany amin'ny fantsona ny fanafanana fantsona fanariana rano vita amin'ny fingotra silikônina mba hisorohana ny hatsiaka. Azo fehezina ho azy ny fanafanana fantsona fanariana rano ary sokafana na akatona ho azy araka ny fiovan'ny mari-pana, mba hitsitsiana angovo ary hiantohana ny fikorianan'ny fantsona. Ankoatra izany, mila hatsaraina ihany koa ny rafitra fanariana rano ao amin'ny fantsona fitehirizana mangatsiaka. Amin'ny ririnina, mety hivaingana ny rano ao amin'ny rafitra fanariana rano noho ny mari-pana ambany, ka mamorona ranomandry izay manentsina ny fantsona ary miteraka tatatra tsy tsara. Mba hisorohana izany tsy hitranga, dia hafanaina ny rafitra fanariana rano mba hitazonana ny rano ao amin'ny rafitra fanariana rano ho ranoka mba hahazoana antoka ny tatatra milamina.
Toetran'ny vokatra
1. Endrika tsy tantera-drano:mba hahazoana antoka fa afaka miasa soa aman-tsara ao anaty tontolo mando ny fehikibo fanafanana, mba hisorohana ny fihovitrovitra fohy sy ny fahasimbana.
2. Fitaovana insulator sosona roa:manome fiarovana fanampiny, mampihena ny mety hisian'ny fivoahan'ny herinaratra.
3. Tonon-taolana namboarina:Ataovy azo antoka fa mafy tsara ny tombo-kase sy ny faharetan'ny ampahany mampitohy ny fehikibo fanafanana.
4. Fitaovana insulator vita amin'ny fingotra silikônina:mety amin'ny mari-pana isan-karazany, manomboka amin'ny -60℃ ka hatramin'ny +200℃, mety amin'ny tontolo iainana henjana isan-karazany.
5. Fitaovana fanafanana vatana:matetika ampiasaina ny firaka nikela-krôma na varahina-nikela, ireo fitaovana ireo dia manana fitarihana herinaratra tsara ary mahatohitra hafanana avo.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














