Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana fantsona Defrost Shina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny singa fanafanana fantsona defrost dia ampiasaina amin'ny fanesorana ny ranomandry amin'ny vata fampangatsiahana, izay mitovy endrika amin'nyfantsona fanafanana defrostKarazana AA (fantsona mahitsy roa sosona) ny fantsona, ary ny halavany dia mifanaraka amin'ny haben'ny fampangatsiahana rivotra tianao, ary azo amboarina araka izay ilaina ny fanafanana defrost rehetra. Ny vy tsy misy harafesinafantsona fanafanana defrost ho an'ny rivotra mangatsiakaAzo atao 6.5mm na 8.0mm ny savaivon'ny fantsona, hofehezina amin'ny fingotra ny lohan'ny fantsona misy tariby firaka. Ary azo atao endrika U sy endrika L ihany koa ny endriny. Ny herin'ny fantsona fanafanana defrost dia hamokatra 300-400W isaky ny metatra. | |
Firafitry ny vokatra
Ny singa fanafanana fanalefahana hafanana avy any Shina dia ampiasaina indrindra amin'ny vata fampangatsiahana, fampangatsiahana rivotra, vata fampangatsiahana, kabinetra fampirantiana, fitoeran-javatra. Fanafanana amin'ny mari-pana ambany izy io, misy loha roa eo ambanin'ny dingana fitsaboana lakaoly tsindry, afaka miasa amin'ny mari-pana ambany sy lena maharitra, miaraka amin'ny toetra manohitra ny fahanterana, maharitra ela ary toetra hafa. Ny savaivony fantsona dia 6.5 mm, 8.0mm, 10.7mm sy ny sisa, ary ny halavan'ny fiparitahana dia 300 mm hatramin'ny 700 mm. Ny fonony dia vita amin'ny vy tsy misy harafesina 304, 312, 304L, sns., ny fingotra famehezana eo amin'ny vavan'ny fantsona dia neoprene na fingotra silikônina. Ny fanafanana fanalefahana hafanana fantsona dia azo amboarina miaraka amin'ny thermostat, ny herinaratra dia manomboka amin'ny 100w-2000w. Raha misy fepetra manokana, dia afaka manao OEM ho an'ny mpanjifa izahay.
Fanafanana manala ranomandry ho an'ny modely fampangatsiahana rivotra
Tombony azo avy amin'ny vokatra
Ny fanafanana defrost dia fitaovana elektrika natao sy novolavolaina ho an'ny fanalana ranomandry amin'ny alàlan'ny fanafanana elektrika amin'ny fitaovana fampangatsiahana toy ny trano fampangatsiahana isan-karazany, fampangatsiahana, fampirantiana ary kabinetra misy nosy.
Ny fantsona fanafanana defrost dia fanafanana ampiasaina ao anaty vata fampangatsiahana na efitrano fitahirizana mangatsiaka mba hanesorana ny ranomandry. Ny fanafanana defrost dia azo ampiasaina hampivezivezena ny rivotra mafana ao anaty vata fampangatsiahana na apetraka eo am-baravaran'ny vata fampangatsiahana ara-barotra na efitrano fitahirizana mba hahazoana antoka fa misokatra tsara ny varavarankely. Azo apetraka manodidina ny mpitsoka rivotra amin'ny compresseur ihany koa ny fanafanana defrost mba hanesorana ny ranomandry manodidina ny mpankafy.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














