Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana efitrano mangatsiaka ho an'ny fanesorana ranomandry |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| nysinga fanafanana efitrano mangatsiakaampiasaina amin'ny fanalana ranomandry amin'ny vata fampangatsiahana, endrika sarin'nyfantsona fanafanana defrostKarazana AA (fantsona mahitsy roa sosona) ny fantsona, ary ny halavany dia mifanaraka amin'ny haben'ny fampangatsiahana rivotra tianao, ary azo amboarina araka izay ilaina ny fanafanana defrost rehetra. Ny vy tsy misy harafesinafantsona fanafanana defrost ho an'ny rivotra mangatsiakaAzo atao 6.5mm na 8.0mm ny savaivon'ny fantsona, hofehezina amin'ny fingotra ny lohan'ny fantsona misy tariby firaka. Ary azo atao endrika U sy endrika L ihany koa ny endriny. Ny herin'ny fantsona fanafanana defrost dia hamokatra 300-400W isaky ny metatra. | |
Firafitry ny vokatra
Vata fampangatsiahana fanafanana vy tsy misy harafesinadia singa fanafanana elektrika natao sy novolavolaina ho an'ny fanalefahana amin'ny alàlan'ny fanafanana elektrika amin'ny fitaovana fampangatsiahana toy ny trano fampangatsiahana isan-karazany, vata fampangatsiahana, fampirantiana ary kabinetra nosy. Azo ampidirina mora foana ao amin'ny vombony amin'ny fampangatsiahana rivotra sy ny condenser ary koa ny chassis amin'ny mpanangona rano mba hanaovana ny asa fanalefahana. Nysinga fanafanana efitrano mangatsiaka Manana ny fiasan'ny defrosting sy fanafanana tsara, fananana herinaratra marin-toerana, fanoherana insulation avo lenta, fanoherana harafesina, fanoherana ny fahanterana, fahafaha-mihoatra be loatra, courant leakage kely, fahamarinan-toerana sy azo itokisana ary koa ny androm-piainana fampiasana lava.
Fanafanana manala ranomandrydia vokarina amin'ny fampiasana akora vita amin'ny Incoloy840, 800, vy tsy misy harafesina 304, 321, 310S, ary aluminium fonony. ary misy karazana fomba famaranana maro samihafa azo isafidianana. Ny fanafanana defrost dia namboarina manokana amin'ny endrika sy habe samihafa mifototra amin'ny filan'ny mpanjifa.
Fanafanana manala ranomandry ho an'ny modely fampangatsiahana rivotra
Tombony azo avy amin'ny vokatra
1. Tsara ny fiantraikany amin'ny fanalefahana sy fanafanana
2. Mahatohitra harafesina sy manohitra ny fahanterana,
3. Fotoana fiasana maharitra,
4. Haingana ny fifanakalozana hafanana
5. Fahamarinan-toerana sy fahatokisana
Wokshop JINGWEI
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















