Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana defrost any Shina ho an'ny rindrin'ny varavarana |
| Fitaovana fanalefahana hafanana | fingotra silikônina |
| Savaivony tariby | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, sns. |
| Halavan'ny fanafanana | namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | tariby fanafanana manala ranomandry |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Ny fanafanana JINGWEI diaTariby fanafanana defrost any ShinaAvy amin'ny orinasa mpamokatra herinaratra, azo isafidianana ny savaivon'ny tariby 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ny halavan'ny ampahany fanafanana dia azo atao 1M, 2M, 3M, 4M, sns. Azo amboarina araka ny filàn'ny mpanjifa ny herinaratra. Ny halavan'ny tariby mahazatra dia 1000mm, raha manana fepetra takiana amin'ny halavany ianao dia azo lazaina aminay alohan'ny hanadihadiana. nyfanafanana tariby manala ranomandryNy ampahany fanafanana misy mpampitohy tariby mitarika dia azo tombo-kase amin'ny lohan'ny fingotra na fantsona azo ahena roa sosona, azonao atao ny misafidy araka ny filanao manokana. | |
Firafitry ny vokatra
nytariby fanafanana fanalefahana mangatsiakatariby misy firaka fanoherana (tariby nikela-krôma, tariby Constantan, tariby varahina-nikela, sns.) eo amin'ny fotony fibre fitaratra, na mampiasa tariby firaka fanoherana tokana (maro) ho toy ny tariby fototra, ary ny sosona ivelany dia rakotra gel silika ho toy ny sosona insulation. NyFanafanana tariby amin'ny rindrin'ny varavaranamanana ny toetran'ny fanafanana haingana, mari-pana mitovy, fahombiazana mafana avo lenta ary faharetana tsara.
1. Manana fanoherana hafanana tena tsara izy io, azo ampiasaina mandritra ny fotoana maharitra amin'ny 150 ° C saika tsy misy fiovan'ny fahombiazana, ary azo ampiasaina mandritra ny 10.000 ora amin'ny 200 ° C.
2. Tena tsara ny insulation, ny fanoherana ny insulation mihoatra ny 500MΩ, amin'ny mari-pana sy ny matetika malalaka ny fanoherany mba hihazonana ny fahamarinan-toerana, ny fivoahan'ny corona voltazy avo lenta sy ny fivoahan'ny arc dia manana fanoherana tsara.
3. Manana fanoherana ny afo sy mamono tena izy, satria ny fingotra silikônina dia tsy misy halida, tsy mifoka sigara na mamoaka entona rehefa may, ary mety amin'ny fotoana samihafa miaraka amin'ny fiarovana mafy amin'ny afo.
4. Manana fanoherana tsara amin'ny hatsiaka izy ary fanamarinana ara-pitsaboana tena tsara.
Fampiharana vokatra
1. Ny fanafanana, ny fampifangaroana ary ny fiarovana ny hafanana amin'ny fantsona, tanky, tilikambo ary tanky amin'ny fitaovana indostrialy amin'ny fotoana mando sy tsy mipoaka entona dia azo aforitra mivantana eo amin'ny velaran'ny faritra mafana rehefa ampiasaina.
2. Fiarovana amin'ny fampangatsiahana sy fanafanana fanampiny ho an'ny compresseurs fampangatsiahana rivotra, motera, paompy milentika ary fitaovana hafa
3. Azo ampiasaina amin'ny fitaovana an-tokantrano isan-karazany amin'ny mari-pana antonony, toy ny vata fampangatsiahana, fampangatsiahana rivotra, fatana fandoroana vary, seza elektrika, fitoeran-damba elektrika, lamba famaohana lamba, sns.
4. Indostrian'ny fambolena sy fiompiana toy ny: trano voninkazo, toeram-pambolena zana-borona, ary toeram-panamboarana hafa, toeram-piompiana zana-borona ary indostrian'ny fiompiana hafa toy ny: trano voninkazo, toeram-pambolena zana-borona, ary toeram-piompiana zana-borona hafa.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














