| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana etona fanalefahana any Shina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sns. |
| endrika | mahitsy, endrika U, endrika W, sns. |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Singa fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny fanafanana JINGWEI dia orinasa matihanina amin'ny fanamboarana fantsona fanafanana "defrost", manana mihoatra ny 20 taona amin'ny fanamboarana fanafanana namboarina manokana izahay. Ny endriky ny singa fanafanana "Defrost Evaporator" dia misy fantsona tokana, fantsona roa, endrika U, endrika W, sy ny sisa. Azo amboarina araka izay ilaina ny halavan'ny fantsona. | |
Singa fanafanana evaporator defrostdia singa elektrika natao manokana ho an'ny fitaovana fampangatsiahana, ampiasaina indrindra amin'ny fanalana ranomandry amin'ny alàlan'ny fanafanana elektrika. Nyfantsona fanafanana manala ranomandryManana tombony amin'ny rafitra tsotra, faharetana maharitra, fahombiazana ara-hafanana avo lenta, tanjaka mekanika tsara, mahatohitra rano, mahatohitra harafesina, mora apetraka, azo aforitra amin'ny endrika isan-karazany ary azo antoka ampiasaina.Fantsona fanafanana manala ranomandryMatetika vita amin'ny vy tsy misy harafesina ho toy ny fitaovana ivelany amin'ny fantsona. manana fanoherana tsara amin'ny harafesina ary afaka mifanaraka amin'ny tontolo iasan'ny fitaovana fanala, , toy ny hamandoana avo ao an-trano, mari-pana ambany, dona matetika amin'ny hatsiaka sy ny hafanana sy ny sisa.
1. Rafitra sy fitaovana:nyfantsona fanafanana manala ranomandrydia vita amin'ny fantsona vy tsy misy harafesina ao anaty tariby fanoherana toy ny loharano, ary ny ampahany banga dia feno tsara amin'ny fitondrana hafanana tsara sy ny insulation avy amin'ny oksida magnesium kristaly. ny vavan'ny fantsona dia asiana tombo-kase amin'ny alàlan'ny vulcanization fingotra na fantsona mampihena hafanana rindrina roa sosona, mba hanatsarana ny toetran'ny famehezana ny vokatra.
2. Masontsivana momba ny vokatra: savaivon'ny fantsona Φ6.5mm, Φ8.0mm, Φ10.7mm, safidy voltazy 110v, 220v, 380V, famolavolana herinaratra isaky ny metatra dia tokony ho latsaky ny 700w. Ny endriky ny vokatra dia matetika U tokana sy mahitsy, endrika manokana azo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa.
3. Fampiasana:singa fanafanana manala ranomandryAmpiasaina betsaka amin'ny vata fampangatsiahana, fitahirizana mangatsiaka, fitoeran-drano, fitoeran-drano misy vahaolana, dobo filomanosana (anti-freeze), fiompiana trondro ary fotoana hafa. Tena mety tsara amin'ny fanalana ranomandry amin'ny vombony amin'ny vata fampangatsiahana, ny "condenser" ary ny chassis amin'ny vilany fanangonana rano. Miantoka ny fiasan'ny fitaovana fampangatsiahana ara-dalàna.
4. Tombony: vokatra tsara amin'ny fanesorana ranomandry, fampisehoana herinaratra marin-toerana, fanoherana ny insulasiôna avo lenta, fanoherana ny harafesina, fahafahana mihoatra ny tokony ho izy, fikorianan'ny rano kely, marin-toerana sy azo ianteherana, androm-piainana maharitra.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














