| Anaran'ny vokatra | Fanafanana fanalefahana fantsona aliminioma any Shina |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 4.5mm, 6.5mm, sns. |
| endrika | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fanalefahana aliminioma |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny fanafanana Jingwei noFanafanana fanalefahana fantsona aluminium any Shinaorinasa, ny famaritana fantsona fanafanana aluminium dia azo amboarina araka ny sary na santionan'ny mpanjifa. Amin'izao fotoana izao, dia efa namokatra maromaro izahayfanafanana fanalefahana aluminiumaondrana indrindra any Ejipta sy ireo firenena Afovoany Atsinanana hafa, raha mila mifandray aminay ianao. | |
Fantsona fanafanana aluminiumdia karazana singa fanafanana ampiasaina betsaka amin'ny indostria maro, ny toetrany dia ahitana ny fanoherana ny harafesina, ny lanjany maivana, ny azo hamafisina amin'ny fitsaboana hafanana, sns. Ny fantsona fanafanana aluminium dia azo zaraina araka ny fenitra fanasokajiana samihafa mba hamenoana ny filàna fampiharana isan-karazany.
1. Araka ny endriny: ny fantsona fanafanana aluminium dia mety ho fantsona efa-joro, fantsona boribory, fantsona misy lamina, fantsona misy endrika ary endrika hafa, mba hifanaraka amin'ny tontolo fametrahana sy fampiasana samihafa.
2. Araka ny fomba fanindronana: dia mizara ho fantsona aliminioma tsy misy fangarony sy fantsona fanindronana mahazatra, ny voalohany dia mazàna manana fahamarinan-toerana sy fahombiazana ambony kokoa.
3. Araka ny fahamarinan'ny fantsona: misy fantsona aliminioma tsotra sy fantsona aliminioma mazava tsara, ity farany ity dia mila averina amboarina aorian'ny fanosehana, toy ny fisintonana mangatsiaka na fanodinana, mba hahazoana fahamarinan-toerana sy fahombiazana ambony kokoa.
4. Araka ny hateviny: fantsona aliminioma Azo zaraina ho fantsona aliminioma tsotra sy fantsona aliminioma manify rindrina ihany koa ny fantsona fanafanana, ity farany dia matetika ampiasaina amin'ny fampiharana mitaky fahombiazana ara-hafanana ambony kokoa sy lanja maivana kokoa .
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














