Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fanafanana mora vidy amin'ny fehikibo fanafanana Crankcase |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Sakany fehikibo | 14mm, 20mm, 25mm, sns. |
| Halavan'ny fehikibo | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fehikibo fanafanana crankcase |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fankatoavana | CE |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| nyFanafanana crankcase sinoaazo atao 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, sy ny sisa ny sakany. Nyfehikibo fanafanana silikôninaazo ampiasaina amin'ny fanalana ranomandry amin'ny compresseur na ny cylindre fan-cooler an'ny rivotra.fehikibo fanafanana crankcaseazo amboarina araka ny filan'ny mpanjifa ny halavany. | |
Firafitry ny vokatra
Eo amin'ny 4℃ eo ho eo ny mari-pana miasa amin'ny compresseur à air conditioner raha ambanin'ny zero kosa ny mari-pana manodidina. Sarotra ny manamboatra fampangatsiahana, ka tsy maintsy ampiasaina eo amin'ny faran'ny fampangatsiahana afovoany ny fanafanana mba hahazoana hafanana fanampiny. Ny andian-jiro fanafanana elektrika fanampiny anay no loharano fanafanana mety indrindra sy natao sy namboarina ho an'ity fampiharana ity. Ankoatra izany, ny andian-jiro fanafanana fanampiny anay dia tsy mila fitaovana fanampiny hafa. Manana tombony maro miharihary izy ireo toy ny mora apetraka, azo antoka ampiasaina ary singa fanafanana elektrika PTC.
Rehefa ampiasaina amin'ny hatsiaka mafy ny fampangatsiahana rivotra, dia mety hivaingana ny menaka ao anatin'ny motera, ka hisy fiantraikany amin'ny fanombohana ara-dalàna ny motera. Ny fehikibo fanafanana ny crankcase dia afaka manampy amin'ny fanafanana ny menaka motera, ary manampy ny motera hiasa ara-dalàna.
Afaka miaro ny compresseur tsy ho simba rehefa manomboka amin'ny ririnina mangatsiaka izy io, ary manalava ny androm-piainan'ny motera. (Amin'ny ririnina mangatsiaka, mivaingana ny menaka motera, mety hiteraka fifandonana mafy rehefa manomboka, ary mety hiteraka fahasimbana amin'ny compresseur.)
Toetran'ny vokatra
1. ivelany mahatohitra harafesina
2. Singa fingotra silikônina amin'ny mari-pana avo sy tariby VW-1 misy insulation izay voafehy amin'ny 150°C
3. Azo ampiasaina ny "leads" sy ny "terminations" manokana
4. Voltazy hatramin'ny 600vac
5. Mifanaraka amin'ny filàn'ny compressor ny wattage ho an'ny modely tsirairay. Tsy mahatanty hamandoana tanteraka.
6. Fametrahana haingana sy mora
7. Fanjifana herinaratra antonony noho ny fandefasana hafanana mahomby sy ny wattage ambany
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














