| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana lafaoro # WP9760774 |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Size | 16.4 x 13.2 x 1 santimetatra |
| Savaivony fantsona | 6.5mm |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Laharana | WP9760774 |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Caron isany | 25 isa |
| Fanamarinana | CE/CQC |
| Ny singa fanafanana lafaoro WP9760774, vita amin'ny vy tsy misy harafesina 304 avo lenta, dia fantatra amin'ny fanoherana ny hafanana avo lenta sy ny harafesina, mihoatra noho ny an'ny vy mahazatra. Ity fitaovana ity dia manana tombony maro: 1. Manalava ny androm-piainan'ny serivisy 2. Ny fiasan'ny fanafanana haingana dia miantoka ny fandrahoan-tsakafo haingana sy mahomby 3. Fahombiazana avo lenta amin'ny fiovam-po angovo, manatsara ny fampiasana angovo | |
Ny singa fanafanana lafaoro andiany WP9760774 dia natao manokana mba hifanaraka amin'ny maodely lafaoro whirlpool sy kitchenAid. Ny singa lafaoro Broil WP9760774 dia mifanaraka amin'ny laharan'ny ampahany mihoatra ny iray, anisan'izany ny 8301514976774120761, AP6014070, PS11747304 ary EAP11747304.
1. Mora ny manolo ny singa fanafanana ao amin'ny fatana WP9760774, misy toromarika tsikelikely ao amin'ny lahatsary YouTube. Tsarovy fotsiny ny mamono ny herinaratra amin'ny fatana alohan'ny hanombohanao, ary aza adino ny manao fonon-tanana mba hiarovana ny tananao mandritra ny dingana.
2. Fanavaozana farany: Singa fanafanana lafaoro WP9760774, vita amin'ny vy tsy misy harafesina 6.5mm 304. Ity singa fanafanana lafaoro ity dia milanja 1.2 kilao eo ho eo. Rehefa avy nosedraina mafy mba hahazoana antoka fa maharitra, mahatohitra ny mari-pana avo, ary mahatohitra ny harafesina. Mamaha tsara ny olana mahazatra amin'ny tsy fanafanana ny lafaoro. Natao ho an'ny fampiasana maharitra, ity singa ity dia mahafeno na mihoatra ny fepetra takian'ny OEM, manampy amin'ny fampihenana ny fandaniana amin'ny fanoloana sy ny fikojakojana.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















