Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Orinasa mpamokatra tariby fanafanana varavarana voaravaka |
| Fitaovana fanalefahana hafanana | fingotra silikônina |
| Savaivony tariby | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, sns. |
| Halavan'ny fanafanana | namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | tariby fanafanana manala ranomandry |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| nyTariby fanafanana varavaranaAzo amboarina araka izay ilaina ny halavany, ny voltase ary ny herinaratra. Azo fidina 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, ary 4.0mm ny savaivony tariby. Azo randrana fitaratra, aliminioma na vy tsy misy harafesina ny velaran'ny tariby. nyfanafanana tariby manala ranomandryNy ampahany fanafanana misy mpampitohy tariby mitarika dia azo tombo-kase amin'ny lohan'ny fingotra na fantsona azo ahena roa sosona, azonao atao ny misafidy araka ny filanao manokana. | |
Firafitry ny vokatra
Fanafanana tariby ho an'ny rindrin'ny varavaranaMampiasa fitaovana mahatohitra hafanana ho toy ny poizina hafanana, fitaovana malefaka ivelany ho an'ny insulation, azo ampiasaina amin'ny fitaovana elektronika maro ao an-tokantrano ho fanampin'ny fanafanana. Raha omena voltazy voafaritra, ny tariby fanafanana dia hamokatra angovo hafanana. Eo ambany fiantraikan'ny tontolo ivelany, ny mari-pana amin'ny tariby fanafanana dia hotazonina ao anatin'ny elanelana voafaritra. Azo amboarina ho singa fanafanana elektronika isan-karazany, ampiasaina betsaka amin'ny vata fampangatsiahana, vata fampangatsiahana, fampangatsiahana rivotra sy mpaninjara rano, fandrahoan-tsakafo vary ary fitaovana an-tokantrano hafa.
Toetran'ny vokatra
(1) Hafanaina haingana, mitovy, mahomby amin'ny hafanana, mamindra hafanana tsara;
(2) Toetra tsara dia tsara amin'ny fanoherana ny hafanana; Azo ampiasaina betsaka;
(3) Fiarovana sy azo ianteherana, faharetan'ny fampiasana maharitra; Maivana, mora apetraka;
(4) Azo atao araka ny savaivony, ny fanoherana, ny voltase ary ny herinaratra ny tariby.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













