Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Takelaka fanafanana labiera |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| fahefana | 20-25W |
| Zintin'aratra | 110-230V |
| KEVITRA | PVC |
| Haben'ny takelaka | 30 sm |
| Loko | manga na mainty |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | fanafanana labiera an-trano |
| Halavan'ny tariby mitarika | namboarina manokana |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fankatoavana | CE |
| Plug | Etazonia, Eoropa, Angletera, Aostralia, sns. |
| 30 sm ny savaivon'ny fitoeran-javatra fanafanana labiera, 25-30W ny heriny. Azo fidina any Etazonia, Royaume-Uni, Euro, Aostralia, sy ny sisa ny plug. nyfehikibo fanafanana labiera an-tranoAzo ampiana ny dimmer na temperator thermostat, misy olona ampiana ihany koa ny mari-pana rehefa ampiasaina. | |
Firafitry ny vokatra
Ny takelaka fanafanana labiera izay afaka manafana ny fermenter/siny. Ampidiro fotsiny ilay izy ary apetraho eo amboniny ny fermenter, apetaho eo amin'ny sisin'ny fermenter-nao ny fitaovana fandrefesana ny mari-pana ary amboary ny mari-pana amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso ny mari-pana.
Ampidirina amin'ny herinaratra fotsiny ny tsihy fanafanana labiera ary apetraka eo amin'ny gorodona na ambonin'ny tany. Azo apetraka eo ambonin'ny fanafanana avy eo ireo fitaovana fanafanana. Hiakatra avy ao anaty lovia ny hafanana ka hamakivaky ny fitaovana fanafanana, hanome hafanana malefaka mba hampiroboroboana ny fanafanana. Azonao atao avy eo ny mametaka ny fitaovana fandrefesana ny mari-pana sy ny takelaka LCD amin'ny fitaovana fanafanana anao, ary manara-maso sy mandrindra ny mari-pana amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso ny mari-pana ivelany. Izany dia manome hafanana malefaka sy ambany herinaratra, mba tsy ho mafana loatra ny rano. Ity fitaovana fanafanana labiera ity dia natao ho an'ny fanafanana divay, labiera ary cider.
torolalana
1. Esory ny fatorana eo amin'ny tariby herinaratra sy ny fitaovana fandrefesana hafanana ary esory ny tariby.
2. Ampidiro ao amin'ny famatsian-jiro ny "heat pad" fanaovana labiera ary alefaso ny herinaratra.
3. Apetaho amin'ny velaran'ny fitaovana fermentation amin'ny alalan'ny lasitike na kasety ny fitaovana.
4. Tsindrio ny bokotra Hery ambony eo amin'ny mpanara-maso mba hampandehanana ny takelaka.
5. Ampiasao ny zana-tsipìka miakatra sy midina mba hahazoana ny mari-pana irina eo amin'ny fampisehoana.
6. Rehefa tratra ny mari-pana marina dia tsindrio ny bokotra SET eo amin'ny farany ambanin'ny mpanara-maso - hirehitra intelo ny efijery mba hampisehoana fa efa napetraka ny mari-pana.
7. Rehefa mahatratra ny mari-pana irina ny fitaovana fandrefesana dia ho faty ny takelaka fanafanana. Raha midina ny mari-pana dia hirehitra indray ny takelaka fanafanana.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












