| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana ho an'ny vata fampangatsiahana misy fantsona aluminium ho an'ny tsena Ejipta |
| Savaivony fantsona aliminioma | 4.5mm |
| fitaovana tariby fanafanana | fingotra silikônina |
| Modely terminal | 6.3mm |
| Zintin'aratra | 220V-240V |
| fahefana | 200-250W (samy hafa ny herin'ny modely) |
| Laharana entana | I-4, I-5, I-5, I-6, I-6A, I-7 |
| Habe sy endrika | fanao |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray Mila mandefa ny endriky ny kitapo aminay ny mpanjifa alohan'ny hamokarana. |
| MOQ | 1000pcs |
| Fanamarinana | CE |
| Ireo modely efatra ireo dia amidy any Ejipta sy Afovoany Atsinanana ary any amin'ny tsena fampangatsiahana hafa, ny orinasanay dia afaka manamboatra kitapo vokatra sy boaty ivelany araka ny filan'ny mpanjifa. Mandritra izany fotoana izany, mamokatra fanafanana aluminium foil telo ihany koa izahay, tsirairay avy L-420mm, L-520mm ary fanafanana aluminium telozoro. Manana mpanjifa fanafanana mihoatra ny 20 taona ny JINEWEI, efa nanondrana fanafanana aliminioma tany Ejipta nandritra ny 7 taona mahery izahay, miaraka amin'ny habetsahan'ny fanondranana isan-taona 10.00pcs. Ny fampiasana akora manta avo lenta dia tena tsara, ary maro ny mpanjifa taloha no namerina ny baikony. Ankoatra izany, mamokatra fantsona fanafanana elektrika vy tsy misy harafesina 304 ihany koa izahay, toy ny fantsona fanafanana defrost, fanafanana lafaoro, fanafanana rano, ary fanafanana mahitsy hafa. | |
Ny fanafanana fanalefahana aluminium dia singa fanafanana elektrika misy endrika isan-karazany vita amin'ny fantsona aluminium ho mpitondra, ary ny tariby fanafanana dia apetraka ao anaty fantsona aluminium. Ny tariby fanafanana dia matetika tariby fanafanana silikônina (mahatanty mari-pana 200℃) na tariby fanafanana PVC (mahatanty mari-pana 105℃), ary ny savaivon'ny fantsona aluminium dia matetika 4.5mm sy 6.5mm, izay ny savaivon'ny fantsona 4.5mm no ampiasaina matetika indrindra.
*Raha manana fepetra manokana ianao dia afaka manamboatra izay mifanaraka aminao ihany koa izahay.
Ny fantsona fanafanana aluminium dia ampiasaina betsaka amin'ny vata fampangatsiahana, vata fampangatsiahana ary fitaovana fampangatsiahana hafa.
Azo ampidirina mora foana ao anaty vata fampangatsiahana rivotra sy vombom-condenser ny fanafanana fanalana ranomandry vita amin'ny aliminioma mba hanalana ranomandry.
Tsara ny fiantraikan'ny fanafanana amin'ny fanalefahana ny ranomandry amin'ny fanafanana fantsona aluminium, fampisehoana herinaratra marin-toerana, fanoherana ny insulation avo lenta, fahafaha-mihoatra be loatra, courant leakage ambany, azo itokisana sy azo antoka, ary androm-piainana lava.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














