Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana fantsona fanalefahana aliminioma |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 4.5mm, 6.5mm, sns. |
| endrika | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fanalefahana aliminioma |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny Jingwei heater dia orinasa mpamokatra singa fanafanana fantsona fanariana aliminioma, ny famaritana ny fantsona fanafanana aliminioma dia azo amboarina araka ny sary na santionan'ny mpanjifa. Amin'izao fotoana izao, dia efa namokatra maromaro izahay.fanafanana fanalefahana aluminiumaondrana indrindra any Ejipta sy ireo firenena Afovoany Atsinanana hafa, raha mila mifandray aminay ianao. | |
Firafitry ny vokatra
Mora ampiasaina amin'ny toerana tery ny singa fanafanana fantsona aluminium, manana fahafahana manova endrika tsara ny fantsona aluminium, azo aforitra ho endrika sarotra, azo ampiasaina amin'ny karazana toerana rehetra, ankoatra ny fantsona manana fampisehoana tsara amin'ny fitondrana hafanana, manatsara ny fiasan'ny fanalana ranomandry sy ny fanafanana.
Ny fanafanana aluminium dia ampiasaina betsaka amin'ny fanalana sy fitahirizana hafanana ao anaty vata fampangatsiahana sy vata fampangatsiahana ary koa amin'ny fitaovana elektrika hafa. Haingana be ny hafanana ary mitovy ny fitoviana, azo antoka, amin'ny alàlan'ny thermostat, ny hakitroky ny herinaratra, ny fitaovana insulation, ny switch mari-pana, ny fepetra fiparitahan'ny hafanana, indrindra ho an'ny fanesorana ny fanala ao anaty vata fampangatsiahana, ny fanesorana ny hatsiaka ary ny fitaovana hafa amin'ny herinaratra.
Fampiharana vokatra
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














