Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fantsona Fanafanana Evaporator Defrost Aluminium |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Savaivony fantsona | 4.5mm, 6.5mm |
| endrika | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra | 2.000V/minitra |
| Fanoherana voaaro | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fanalefahana aliminioma |
| Halavan'ny fantsona | 300-7500mm |
| Halavan'ny tariby mitarika | 700-1000mm (namboarina) |
| fankatoavana | CE/CQC |
| Karazana terminal | namboarina manokana |
| Ny fanafanana Jingwei noFanafanana fanalefahana fantsona aluminium any Shinaorinasa, ny famaritana fantsona fanafanana aluminium dia azo amboarina araka ny sary na santionan'ny mpanjifa. Amin'izao fotoana izao, dia efa namokatra maromaro izahayfanafanana fanalefahana aluminiumaondrana indrindra any Ejipta sy ireo firenena Afovoany Atsinanana hafa, raha mila mifandray aminay ianao. | |
Firafitry ny vokatra
Fantsona fanafanana aluminium manala ranomandrydia karazana singa fanafanana elektrika ampiasaina amin'ny fanalana sy fandoroana ny vata fampangatsiahana, vata fampangatsiahana ary fitaovana hafa. Nyfanafanana fanalefahana aluminiumMampiasa fantsona aluminium ho toy ny mpitatitra sy fantsona fanafanana anatiny indrindra izy io, ka afaka manatanteraka fanafanana haingana, mitovy ary azo antoka amin'ny alàlan'ny fantsona fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina. Ny famolavolana nyfantsona fanafanana aluminiummandinika ireo anton-javatra toy ny hakitroky ny herinaratra, ny insulation, ny switch mari-pana ary ny fepetra fanariana hafanana mba hahazoana antoka fa azo omena ny fanaraha-maso ny mari-pana irina. Ny voltazy fiasan'ny fantsona fanafanana aluminium defrosting dia matetika 220V, ny savaivony dia amin'ny ankapobeny 4.5mm, ary ny androm-piainan'ny fantsona dia hatramin'ny 100.000 ora. Nyfantsona fanafanana aluminium defrostTsy vitan'ny hoe mety amin'ny fanalana sy fandrendrehana vata fampangatsiahana, vata fampangatsiahana ary fitaovana hafa ihany koa, fa ampiasaina betsaka amin'ny fitaovana hafa izay mila fiarovana amin'ny hafanana elektrika ihany koa.
Toetran'ny vokatra
Fantsona fanafanana aluminium defrostAmpiasaina amin'ny fitaovana fanafanana elektrika isan-karazany ihany koa, anisan'izany ny vata fampangatsiahana sy ny vata fampangatsiahana, mba hampisehoana ny fampiasana azy betsaka amin'ny fampiharana an-tokantrano sy indostrialy.
Eny an-tsena, ny fantsona fanafanana aliminioma mpanalefaka dia ankafizin'ny mpanjifa noho ny fahombiazany avo lenta sy ny toetrany azo antoka. Ny famolavolana dia mandinika ny hakitroky ny herinaratra, ny fitaovana insulation, ny switch mari-pana ary ny fepetra fanariana hafanana, mba hahazoana antoka fa afaka manome fanaraha-maso ny mari-pana marina ny vokatra, mba hanomezana fahafaham-po ny filàn'ny toe-javatra fampiharana samihafa. Ho fanampin'izany, ny fantsona fanafanana aliminioma dia nandalo fanaraha-maso kalitao hentitra ihany koa, mba hahazoana antoka fa maharitra ny fampiasana azy sy ny androm-piainany.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














