| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana misy insulasiôna vita amin'ny aliminioma |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Savaivony tariby | 3.0mm misy sosona randrana |
| fahefana | fanao |
| Zintin'aratra | 110-230V |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Halavan'ny tariby | fanao |
| Ampiasao | tariby fanafanana manala ranomandry |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm (mahazatra) |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| fankatoavana | CE |
| Ny tariby fanafanana manala ranomandry misy randrana aluminium dia manampy randrana vy tsy misy harafesina na randrana aluminium mifototra amin'ny tariby fanafanana silikônina tany am-boalohany, izay mampitombo ny fiarovana rehefa apetraka sy ampiasaina, izay ampiasaina indrindra amin'ny fanesorana ranomandry amin'ny fantsona. Ny tariby fanafanana randrana dia manana karazana sosona telo, ny iray randrana aluminium, ny faharoa randrana vy tsy misy harafesina, ary ny fahatelo randrana fiberglass, ny savaivony sy ny halavan'ny tariby fanafanana dia azo amboarina araka izay ilaina. Ny hery dia eo amin'ny 5-20W isaky ny metatra. | |
Ny tariby fanafanana vita amin'ny randrana aluminium dia vita araka ny filaharany amin'ny fanoherana, araka ny fandrefesana amin'ny ohms isaky ny tongotra. Io sandan'ny fanoherana io dia mifototra amin'ny watts isaky ny tongotra sy ny voltazy misy amin'ny fampiharanao. Ny habetsaky ny hafanana (wattage) ilaina hisorohana ny condensation manodidina ny varavarana dia hiovaova arakaraka ny endriky ny kabinetra.
Ho an'ny vata fampangatsiahana lalina azo ampiasaina izay eo anelanelan'ny 30 F sy ambanin'ny zero ny mari-pana manodidina, dia matetika ampiasaina ny 8-12 watts isaky ny tongotra. Ny vata fampangatsiahana azo ampiasaina amin'ny alalan'ny "reach-in" sy "walk-in" izay miasa amin'ny mari-pana manodidina ambony kokoa dia mazàna mila 3-6 watts isaky ny tongotra.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













