| Anaran'ny vokatra | Fehikibo fanafanana ho an'ny compresseur à fer à fer |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| sakany | 14mm, 20mm, 25mm, sns. |
| Halavan'ny fehikibo | namboarina manokana |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na araka ny fomba fanao. |
| Zintin'aratra | 12V-230V |
| fahefana | namboarina manokana |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana "crankcase" |
| Modely terminal | namboarina manokana |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| nyFehikibo fanafanana compressorAmpiasaina amin'ny crankcase-n'ny fampangatsiahana rivotra, ny fehikibo fanafanana crankcase dia manana 14mm sy 20mm, ny halavan'ny fehikibo dia azo atao araka ny manodidina ny Crankcase anao. Azonao atao ny manaraka ny halavan'ny fehikibo sy ny herinao misafidy ny sakany fanafanana crankcase mety aminao. | |
Fanafanana crankcase vita amin'ny fingotra silikôninadia karazana fehikibo fanafanana malefaka indrindra, vita amin'ny tariby firaka nikela-krôma sy fitaovana manasaraka hafanana, manana ny toetran'ny hakitroky ny herinaratra avo lenta, fanafanana haingana, fahombiazana ara-hafanana avo lenta ary androm-piainana maharitra. Ityfehikibo fanafanana compressordia mety amin'ny fanafanana sy fitazonana tavoahangy, fantsona, tanky ary fitoeran-javatra hafa misy fitaovana indostrialy isan-karazany.fanafanana crankcase compressorNy fitaovana fanafanana elektrika dia vita amin'ny firaka nikela-kromoôma, ny fitaovana insulation dia vita amin'ny fibre fitaratra tsy misy alkali misy sosona maro, manana fanoherana ny mari-pana tsara ary fampisehoana insulation azo antoka.Fehikibo fanafanana vita amin'ny fingotra silikôninaazo aforitra mivantana eo amin'ny velaran'ny faritra mafana, mba hahazoana fanafanana mitovy, ary fametrahana tsotra, fampiasana mora, azo antoka ary azo itokisana. Nyfanafanana crankcase ho an'ny air conditionerManana fepetra samihafa izy io, azo fidina ny halavany manomboka amin'ny 100cm ka hatramin'ny 600cm, ary ny sakany kosa dia manana safidy samihafa toy ny 14mm, 20mm, 25mm, mba hanomezana fahafaham-po ny filàn'ny sehatra fampiharana samihafa.
Ny fampiharana ny fehikibo fanafanana vita amin'ny fingotra silikônina ao amin'nyfehikibo fanafanana crankcaseNy compressor air conditioning dia tena misongadina. Nyfehikibo fanafanana compressordia ampiasaina indrindra hanampiana ny fanafanana ny menaka fifindran'ny herinaratra ao amin'ny vatan'ny fampangatsiahana rivotra amin'ny toe-javatra mangatsiaka, mba hahazoana antoka fa manomboka ara-dalàna ny singa, miaraka amin'ny fotoana iray hiarovana ny compressor amin'ny ririnina mangatsiaka tsy misy fahasimbana, mba hanitarana ny androm-piainan'ny serivisy. Ity karazanafehikibo fanafanana crankaseEfa nampiasaina tamin'ny fampiharana isan-karazany, anisan'izany ny fampangatsiahana rivotra ao amin'ny kabinetra, ny fampangatsiahana rivotra mihantona amin'ny rindrina, ny fampangatsiahana rivotra amin'ny varavarankely, sns. mampiseho ny anjara asany lehibe amin'ny fitazonana ny fiasan'ny fitaovana ara-dalàna sy ny fanalavana ny androm-piainan'ny fitaovana.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













