Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Tariby fanafanana fantsona 80W 2M |
| KEVITRA | fingotra silikônina |
| Size | 5*7mm |
| Halavan'ny fanafanana | 0.5M-20M |
| Halavan'ny tariby mitarika | 1000mm, na namboarina manokana |
| Loko | fotsy, volondavenona, mena, manga, sns. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | Fanafanana fantsona tatatra |
| Fanamarinana | CE |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny kitapo iray |
| Ny herin'nyfehikibo fanafanana fantsona tatatradia 40W/M, azo atao ihany koa ny hery hafa, toy ny 20W/M, 50W/M, sns. Ary ny halavan'nyfanafanana fantsona tatatramanana 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, sns. Ny lava indrindra dia azo atao 20M. Ny fonosanafanafanana fantsona tatatradia fanafanana iray misy kitapo famindrana iray, habe kitapo namboarina mihoatra ny 500pcs isaky ny halavany. | |
Firafitry ny vokatra
Ny rano avy amin'ny vata fampangatsiahana manala ranomandry napetraka ao amin'ny efitrano mangatsiaka dia ariana amin'ny alalan'ny karazana tariby manokana antsoina hoe tariby fanafanana fantsona fanariana, izay apetraka ao anatin'ny fantsona. Miasa mandritra ny tsingerin'ny fanalefahana ihany izy ireo. Ny vombony mangatsiaka ao amin'ny fitahirizana mangatsiaka dia hanangona ranomandry amin'ny farany, izay mila esorina. Mba handrendrehana ny ranomandry, dia apetraka eo anelanelan'ny vombony ny fanoherana; fantsona fanariana no manangona sy mitsabo ny rano. Ny fitahirizana mangatsiaka dia misy tatatra mirefy metatra maromaro, izay mety hahatonga ny rano hivaingana indray. Tsy maintsy ampidirinao ao anaty fantsona ny tariby fanafanana fantsona fanariana mba hisorohana izany olana izany. Mandritra ny tsingerin'ny fanalefahana ihany no sokafana izany.
Azo alaina amin'ny halavana voafaritra tsara ny tariby fanafanana ho an'ny fantsona tatatra; amboarina sy sedraina any amin'ny orinasa mpamokatra herinaratra eo ambany fanaraha-maso hentitra izy ireo.
Toetran'ny vokatra
1. Endrika tsy tantera-drano: mba hiantohana ny fiasan'ny fehikibo fanafanana azo antoka amin'ny tontolo mando ary hisorohana ny fahasimbana sy ny fifandraisana fohy.
2. Fitaovana manasaraka sosona roa: mampihena ny mety hisian'ny fivoahan'ny herinaratra ary manampy fiarovana fanampiny.
3. Tonon-taolana namboarina: Hamarino tsara fa maharitra ary voaisy tombo-kase tsara ny fizarana mampitohy ny fehikibo fanafanana.
4. Fitaovana miaro amin'ny fingotra silikônina: mety amin'ny tontolo iainana sarotra isan-karazany ary azo ekena amin'ny mari-pana eo anelanelan'ny -60°C sy +200°C.
5. Akora ampiasaina amin'ny vatana fanafanana: matetika firaka varahina sy nikela-krôma, ireo akora ireo dia mahatohitra ny hafanana tsara sy mitondra herinaratra matanjaka.
Sary avy amin'ny orinasa
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














