| Anaran'ny vokatra | Takelaka fanafanana vita amin'ny aliminioma 38*38CM |
| Fanoherana ny hamandoana | ≥200MΩ |
| Fanoherana ny insulasiôna aorian'ny fitsapana hafanana mando | ≥30MΩ |
| Toetran'ny hamandoana Fivoahan'ny herinaratra | ≤0.1mA |
| Entana ambonin'ny tany | ≤3.5W/sm2 |
| Size | 380*380mm |
| Zintin'aratra | 110-230V |
| Voltazy mahatohitra ao anaty rano | 2,000V/min (hafanan'ny rano mahazatra) |
| Fanoherana voaaro amin'ny rano | 750MOhm |
| Ampiasao | takelaka mafana aluminium |
| Haben'ny takelaka hafa | 290 * 380mm, 400 * 500mm, 400 * 600mm, sns. |
| Ny fanafanana vita amin'ny aliminioma dia vita amin'ny alalan'ny fanariana ireo singa aliminioma amin'ny alalan'ny lasitra misy fantsona fanafanana napetraka eo amin'ny milina, manana habe tahiry vitsivitsy izahay, toy ny 290*380,380*380,400*500,400*600,500*700,600*800mm, sns. Ankoatra izany, manana takelaka fanafanana aliminioma lehibe ihany koa izahay, 1000*1200mm, 1000*1500mm, 600*1200mm. Ny takelaka fanafanana aluminium dia ampiharina indrindra amin'ny milina fanindriana hafanana, milina hidraolika ary milina famolahana fanariana. | |
Mahomby tsara amin'ny fitondrana hafanana mitovy tsara ny takelaka fanafanana vita amin'ny aliminioma. Amin'ny ankapobeny dia 400-500°C ny mari-pana fiasany, raha apetraka eo amin'ny velarany ny "temperateur" ary asiana "infrared heat pressing" ao anatiny, dia mety ho 30% ambany noho ny teo aloha ny fandaniana herinaratra.
1. maka singa fanafanana elektrika tubular ho fitaovana fanafanana sy insulator, rehefa avy nokarakaraina ho endrika ilaina, dia nampidirina tao anaty lasitra ary avy eo nokarakaraina araka ny tokony ho izy tamin'ny milina mba ho fanafanana aluminium mahazatra.
2. afaka miraikitra akaiky amin'ny fitaovana mafana, ka mafana haingana amin'ny mari-pana ilaina ny endriky ny takelaka fanafanana aluminium. Fitaterana hafanana avo lenta, fanafanana mitovy, fiarovana amin'ny hovitrovitra sy ny dona, androm-piainana lava, azo antoka ary azo itokisana.
Ny takelaka fanafanana aluminium dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny milina isan-karazany. Mety hahatratra 350'C (Aluminium) ny mari-pana ampiasaina. Mba hampifantohana ny hafanana amin'ny lafiny iray amin'ny tsindrona, ny lafiny hafa amin'ny vokatra dia rakotra fitaovana mitazona hafanana sy miaro ny hafanana. Noho izany dia manana tombony toy ny teknolojia mandroso, fitazonana hafanana avo lenta, androm-piainana maharitra, sns. Ny takelaka mafana aluminium dia ampiasaina betsaka amin'ny extrusion plastika, fibre simika, milina famolahana tsofina.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















