Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Takelaka fanafanana seramika infrarouge 245X60mm |
| KEVITRA | tanimanga |
| Zintin'aratra | 12V-480V, azo amboarina manokana |
| Herinaratra | 125-1500W na namboarina manokana |
| endrika | Fisaka/Miolikolika/Tahiry |
| Singa tariby mahatohitra | Ni-Cr na FeCr |
| Elanelana misy halavan'ny onjam-peo mahasoa | 2 hatramin'ny 10 um |
| Salan'isa androm-piainana miasa | Hatramin'ny 20.000 ora arakaraka ny toe-javatra |
| Thermocouple anatiny | Karazana K na J |
| Ampiasao | Fanafanana Seramika Infrared |
| Faritra mangatsiaka | Miankina amin'ny halavany sy ny savaivony 5-25mm |
| Halavirana taratra atolotra | 100mm hatramin'ny 200mm |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny boaty iray |
| Loko | mainty, fotsy, mavo |
| Ny habe mahazatra amin'ny fanafanana seramika infrarouge 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Miaraka amin'ny Thermocouple karazana K na J | |
Firafitry ny vokatra
Takelaka fanafanana seramika infrarougeArotsaho amin'ny alalan'ny seramika ny radiator, ary ampiasaina ho toy ny fitaovana fanafanana eo anelanelan'ny velaran'ny entona sy ny lamosina ny rivotra. Raha ampitahaina amin'ny radiator mafy orina, dia fohy kokoa ny fotoana fanafanana mialoha. NyTakelaka fanafanana seramika infrarouge630°C ny mari-pana ambony indrindra azo ampiasaina, hatramin'ny 38.4KW/m² ny salan'isan'ny hakitroky ny herinaratra ambonin'ny tany, ary eo anelanelan'ny 60W sy 600W ny herin'ny fanafanana.
Endri-javatra momba ny vokatra
1. Endrika mahazatra: Voltazy miasa 230 volts, fanariana seramika poakaty, halavan'ny tariby 85 mm.
2. Radiatera thermocouple tafiditra ao anatiny: thermocouple karazana K (NiCr-Ni) tafiditra ao anatiny modely T-HFS,T-HFS/ 1,T-HFS/2,T-HFS/4, halavan'ny tariby fifandraisana thermocouple 100 mm.
3. Namboarina manokana: Hery manokana, voltazy fiasana manokana, tariby mivelatra, mpampitohy tariby karazana "O"
Fampiharana vokatra
1. Fanafanana amin'ny tontolo asidra sy alkali (ohatra, fanodinana kiraro, kasety, fanafanana plywood).
2. Hovitrovitra na fiantraikan'ny vatan'ny lafaoro lehibe (oh: milina plastika banga, milina famolavolana milina fanontam-pirinty mafana)
3. Fanafanana haingana amin'ny halavirana fohy (ohatra: lafaoro fanamainana ranomainty fanontam-pirinty, latabatra fanamboarana solaitrabe, latabatra fanafanana elektrika). Ary indostria hafa amin'ny fanafanana taratra infrarouge
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












