| Anaran'ny vokatra | Singa fanafanana seramika infrarouge 220V/230V |
| KEVITRA | tanimanga |
| Zintin'aratra | 12V-480V, azo amboarina manokana |
| Herinaratra | 125-1500W na namboarina manokana |
| endrika | Fisaka/Miolikolika/Tahiry |
| Singa tariby mahatohitra | Ni-Cr na FeCr |
| Elanelana misy halavan'ny onjam-peo mahasoa | 2 hatramin'ny 10 um |
| Salan'isa androm-piainana miasa | Hatramin'ny 20.000 ora arakaraka ny toe-javatra |
| Thermocouple anatiny | Karazana K na J |
| Ampiasao | Fanafanana Seramika Infrared |
| Faritra mangatsiaka | Miankina amin'ny halavany sy ny savaivony 5-25mm |
| Halavirana taratra atolotra | 100mm hatramin'ny 200mm |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny boaty iray |
| Loko | mainty, fotsy, mavo |
| Jingwei heater no mpanamboatra singa fanafanana matihanina, ny fanafanana rehetra dia azo namboarina araka izay takinao. Ho an'ny singa fanafanana seramika infrarouge, manana habe tahiry izahay araka ny tabilao etsy ambany, raha mila habe namboarina manokana ianao dia afaka mandefa mailaka aminay miaraka amin'ny mombamomba ny fanafananao ary hanome anao ny vidiny tsara indrindra izahay aorian'ny fanontanianao. Azo ampiana Thermocouple karazana K na J ny fanafanana seramika infrarouge, ny fonosana mahazatra dia fanafanana iray misy boaty iray. | |
1. Fanariana amin'ny alalan'ny tariby elektrika, tsy misy oksidasiona, mahatohitra ny fiantraikany, maharitra ela, afaka mifehy ny mari-pana ao amin'ny monomer, azo alamina sy hafanaina ihany koa, fandaminana matevina, miakatra sy midina havia sy havanana, afaka mahazo mari-pana mitovy tsara kokoa, mari-pana mitovy, tsy misy loko mivelatra.
2. Fanafanana Seramika Infrared miaraka amin'ny habe mahazatra indostrialy, tariby fanafanana ambonin'ny fanafanana ary modely hafa amin'ny tariby mitovy amin'izany
3. Mahazaka hafanana avo dia avo, tsy mipoaka ny mari-pana avo, azo antoka sy azo ianteherana.
4. Ny tahan'ny famolavolana dia manomboka amin'ny 125W ka hatramin'ny 500W, ny mari-pana miasa ambony indrindra dia 800℃, ary ny hakitroky ny herinaratra mafana ambony indrindra dia 66KW/m².
5. Ny endrika miolikolika dia mampitombo ny elanelana misy eo amin'ny lamosin'ny fanafanana seramika infrarouge sy ny toerana fametrahana azy, ary mifanaraka amin'ny fametrahana rafitra fanafanana boribory na arko ihany koa. Ity fanafanana ity dia efa ela no nampiasaina tamin'ny fanafanana seramika infrarouge ary tena marin-toerana ny fahombiazany.
1. Azo fidina amin'ny alalan'ny thermocouple ny fanafanana seramika infrarouge, azo fidina karazana K, karazana J ny thermocouple
2. Ny takelaka fanafanana seramika infrarouge dia afaka manome ny terminal elektrika seramika avo lenta sy terminal vy tsy misy harafesina matevina avy amin'ny orinasanay.
3. Azo amboarina araka ny filàn'ny mpanjifa ny habe manokana sy ny fepetra takian'ny herinaratra ho an'ny Fanafanana Seramika Infrared.
1. Fanafanana amin'ny tontolo asidra sy alkali (ohatra, fanodinana kiraro, kasety, fanafanana plywood).
2. Hovitrovitra na fiantraikan'ny vatan'ny lafaoro lehibe (oh: milina plastika banga, milina mpanao tsindry mafana);
3. Fanafanana haingana amin'ny halavirana fohy (ohatra: lafaoro fanamainana ranomainty fanontam-pirinty, latabatra fanamboarana solaitrabe, latabatra fanafanana elektrika). Ary indostria hafa amin'ny fanafanana taratra infrarouge.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











