| Anaran'ny vokatra | Fanafanana fantsona misy vombony rivotra 220V SS304 |
| Zintin'aratra | 110V 220V 380V |
| fahefana | namboarina manokana |
| KEVITRA | vy tsy misy harafesina 304 |
| endrika | mahitsy, U, W, na endrika hafa |
| Size | namboarina manokana |
| Savaivony fantsona | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Fanamarinana | CE, CQC |
| 1. Azo amboarina araka ny filàn'ny mpanjifa ny famaritana ny fanafanana fantsona misy vombony, manana endrika mahitsy, endrika U, endrika M ary endrika namboarina manokana hafa izahay. Azo atao ny manamboatra ny habe / herinaratra / voltase, alefaso aminay ny habe, santionany tany am-boalohany na sary alohan'ny hanadihadiana. 2. Orinasa matihanina amin'ny fanamboarana singa fanafanana ny JINWEI, manana traikefa mihoatra ny 25 taona amin'ny fanamboarana fitaovana fanafanana manokana izahay, ny vokatray dia fitaovana fanalana hafanana, fitaovana fanafanana lafaoro, fantsona fanafanana elektrika, fitaovana fanafanana vita amin'ny foil aliminioma, fitaovana fanariana rano, fitaovana fanafanana crankcase, fehikibo fanafanana silikônina sy ny sisa. Raha manana fisalasalana momba ny fanafanana ianao dia afaka mifandray aminay amin'ny fotoana rehetra. | |
Ireo singa mandrafitra ny fantsona fanafanana elektrika misy vombony dia fantsona metaly (vy na vy tsy misy harafesina) ho an'ny akorany, mpitarika hafanana ho an'ny vovoka oksida magnesium mafana be, tariby fanoherana ho an'ny fotony fanafanana, ary vy fisaka ho an'ny fitoeran-drivotra izay voahodidina ny vatan'ny fantsona. Ireo singa rehetra ireo dia voamboatra tsara ary iharan'ny fanaraha-maso kalitao henjana.
Ny fanafanana fantsona misy vombony dia karazana fantsona fanafanana elektrika misy fandoroana maina. Misy karazany roa lehibe ny fantsona fanafanana elektrika misy fandoroana maina: ny fanafanana bobongolo sy ny fanafanana maina amin'ny rivotra. Ny karazana fanafanana fantsona misy vombony misy fandoroana maina amin'ny rivotra dia mitranga rehefa voasakana ny rivotra amin'ny fitarihana hafanana, izay misy fiantraikany amin'ny fahafahan'ny fantsona mamoaka hafanana ary, vokatr'izany, dia mampihena ny androm-piainany. Noho izany, mba hanatsarana ny fahafahan'ny fiara elektrika mamoaka hafanana,
Fanafanana rivotra tsy mihetsika sy mihetsika, toy ny lafaoro, kabinetra elektrika, lafaoro, insulation lafaoro, fitaovana fampangatsiahana rivotra, fanafanana, fanafanana tonelina, fiara, lamba, trano fonenana, sakafo, radiators, fitaovana fanamainana toeram-pambolena, fanafanana fantsona rivotra, sns.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.














