Masontsivana momba ny vokatra
| Anaran'ny vokatra | Fanafanana takelaka mafana vita amin'ny aliminioma 150*200mm |
| Ampahany fanafanana | Fantsona fanafanana elektrika |
| Zintin'aratra | 110V-230V |
| fahefana | namboarina manokana |
| Seta iray | Takelaka fanafanana ambony + fotony ambany |
| Fandrakofana Teflon | Azo ampiana |
| Size | 290 * 380mm, 380 * 380mm, sns. |
| MOQ | 10 andiany |
| Fonosana | Fonosina amin'ny boaty hazo na paleta |
| Ampiasao | Takelaka fanafanana aluminium |
| nyTakelaka fanafanana aliminioma ho an'ny milina fanontam-pirinty mafanahabe toy ny etsy ambany: 100*100mm, 200*200mm, 290*380mm380*380mm, 400*500mm, 400*600mm, 500*600mm, 600*800mm, sns. Manana habe lehibe ihany koa izahaytakelaka fanontam-pirinty hafanana aluminium, toy ny 1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, sy ny sisa. Ireotakelaka mafana aluminiumManana ny lasitra izahay ary raha mila lasitra namboarina ianao, alefaso aminay ny sary momba ny takelaka fanafanana aluminium (ny saram-panodinana dia tsy maintsy aloanao irery.) | |
400*500mm
380*380mm
400*400mm
Firafitry ny vokatra
Ny fanafanana mafana vita amin'ny aliminioma vita amin'ny aliminioma dia fanafanana elektrika misy singa fanafanana elektrika vita amin'ny fantsona sy akora aliminioma avo lenta ho toy ny akoran'ny fanafanana die. Ny mari-pana amin'ny fanafanana dia eo anelanelan'ny 150 ~ 450 degre Celsius amin'ny ankapobeny. Azo ampiasaina betsaka amin'ny milina plastika, lohan'ny die, milina tariby, simika, fingotra, menaka ary fitaovana hafa. Ny takelaka fanafanana aliminioma vita amin'ny aliminioma dia manana faharetana maharitra, insulasiôna mafana tsara ary fananana mekanika matanjaka.
Manolotra endrika sy fanamboarana mazava tsara ho an'ny takelaka fanafanana Casting izahay mba hamenoana ny fepetra takian'ny mpanjifanay amin'ny lafiny mekanika, mari-pana ary fahatokisana. Azo amboarina amin'ny singa fanafanana elektrika iray na maromaro miaraka amin'ny fitondrana hafanana tsara dia tsara ny takelaka fanafanana Casting, mba hamenoana ny fepetra takian'ny endrika sy ny fahombiazan'ny hafanana manokana anananao. Ny fahafaha-mamokatra anay dia manomboka amin'ny platens tsotra be dia be hita ao amin'ny indostrian'ny sakafo na semiconductor ka hatramin'ny jeometrika sarotra izay mitaky fanodinana faharoa mba hamenoana ny filàn'ny singa precision anao.
Fampiharana
Ny takelaka mafana aluminium dia ampiasaina betsaka amin'ny milina fanontam-pirinty mafana, milina fanontam-pirinty mafana, milina plastika, bobongolo, milina tariby, milina fanariana die alloy, fantsona, indostrian'ny simika, fingotra, menaka ary fitaovana hafa.
Dingana famokarana
fanompoana
mampivelatra
nahazo ny famaritana ny vokatra, ny sary ary ny sary
Quotes
Ny mpitantana dia mamaly ny fanontaniana ao anatin'ny 1-2 ora ary mandefa teny nindramina
santionany
Santionany maimaim-poana no halefa mba hijerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny famokarana bluk
Famokarana
hamafiso indray ny famaritana ny vokatra, dia mandamina ny famokarana
mba
Mametraha baiko rehefa avy nanamafy santionany ianao
fizahan-toetra
Hojerena ny kalitaon'ny vokatra alohan'ny fanaterana ny ekipa QC anay
Famonosana
fonosana vokatra araka izay ilaina
Eo am-pamoahana
Fampidirana vokatra efa vonona ao anaty fitoeran'ny mpanjifa
fandraisana
Voaray ny baikonao
Nahoana no misafidy anay
•25 taona fanondranana & 20 taona traikefa amin'ny famokarana
•Mirefy 8000m² eo ho eo ny velaran'ny orinasa
•Tamin'ny taona 2021, nosoloina avokoa ireo karazana fitaovana famokarana mandroso rehetra, anisan'izany ny milina famenoana vovoka, ny milina fampihenana fantsona, ny fitaovana fanindriana fantsona, sns.
•eo amin'ny 15000pcs eo ho eo ny vokatra isan'andro
• Mpanjifa Koperativa samihafa
•Miankina amin'ny filanao ny fanamboarana manokana
Taratasy fanamarinana
Vokatra mifandraika
Sary avy amin'ny orinasa
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














