| Anaran'ny vokatra | Fanafanana Seramika Infrared 122mm X 60mm Miolikolika antsasany |
| KEVITRA | tanimanga |
| Zintin'aratra | 12V-480V, azo amboarina manokana |
| Herinaratra | 125-1500W na namboarina manokana |
| endrika | Fisaka/Miolikolika/Tahiry |
| Singa tariby mahatohitra | Ni-Cr na FeCr |
| Elanelana misy halavan'ny onjam-peo mahasoa | 2 hatramin'ny 10 um |
| Salan'isa androm-piainana miasa | Hatramin'ny 20.000 ora arakaraka ny toe-javatra |
| Thermocouple anatiny | Karazana K na J |
| Ampiasao | Fanafanana Seramika Infrared |
| Faritra mangatsiaka | Miankina amin'ny halavany sy ny savaivony 5-25mm |
| Halavirana taratra atolotra | 100mm hatramin'ny 200mm |
| Fonosana | fanafanana iray miaraka amin'ny boaty iray |
| Loko | mainty, fotsy, mavo |
| Ny habe mahazatra amin'ny fanafanana seramika infrarouge 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Miaraka amin'ny Thermocouple karazana K na J | |
Ireo mpitarika hafanana resistive dia tafiditra tanteraka ao anaty fitaovana seramika mety tsara.fanafanana infrarouge seramikaMaharitra ela kokoa ny androm-piainan'ny mpitondra hafanana ary voaaro amin'ny hafanana be loatra satria tafiditra tanteraka ao anaty seramika izy io, izay ahafahan'ny angovon'ny mpitondra hafanana mifindra amin'ny fitaovana manodidina. Ao anatin'ny elanelana voafaritra mialoha amin'ny taratra infrarouge, ny fitaovana ampiasaina hampidirana ny mpitondra hafanana dia tsy maintsy mavitrika amin'ny taratra, voaaro tsara, ary manana fidiran'ny taratra tsara. Azo amboarina amin'ny endrika geometrika isan-karazany ny fanafanana infrarouge seramika mba hanomezana fahafaham-po io fangatahana io.
nypad fanafanana infrarouge seramikaNy vatany lehibe dia misy "coil" fanafanana ary mampiasa ampahany amin'ny velarany ho toy ny velaran-tany taratra. Safidy iray hafa ny fametrahana thermocouple ho an'nytakelaka fanafanana infrarouge seramika.
1. Fanariana amin'ny alalan'ny tariby elektrika, tsy misy oksidasiona, mahatohitra ny fiantraikany, maharitra ela, afaka mifehy ny mari-pana ao amin'ny monomer, azo alamina sy hafanaina ihany koa, fandaminana matevina, miakatra sy midina havia sy havanana, afaka mahazo mari-pana mitovy tsara kokoa, mari-pana mitovy, tsy misy loko mivelatra.
2. NyFanafanana Seramika Infraredmanana ny habe mahazatra indostrialy, ary ny tariby fanafanana eo amin'ny velaran'ny fanafanana dia mifanaraka amin'ny tariby modely hafa
3. Mahatohitra hafanana avo lenta, tsy mipoaka ny mari-pana avo, azo antoka sy azo ianteherana. Miaro amin'ny hafanana poakaty, manafaingana ny hafanana.
4. Ny tahan'ny famolavolana dia manomboka amin'ny 650W ka hatramin'ny 1600W, ny mari-pana miasa ambony indrindra dia 900℃, ary ny hakitroky ny herinaratra mafana ambony indrindra dia 68KW/m².
5. Ny endrika ivelany miolikolika dia mampitombo ny elanelana misy eo amin'ny lamosin'ny fanafanana sy ny toerana fametrahana azy, ary manamora ny fametrahana rafitra fanafanana boribory na miolikolika ihany koa.Fanafanana Seramika Infrareddia manana tantara lava amin'ny fanafanana infrarouge seramika ary tena marin-toerana ny fahombiazany.
Alohan'ny hanaovana ny fanadihadiana, alefaso aminay ireto fepetra takiana ireto:
1. Mandefa ny sary na ny tena sary ho anay;
2. Haben'ny fanafanana, ny heriny ary ny voltase;
3. Izay fepetra takiana manokana amin'ny fanafanana.
Fifandraisana: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











